whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Rajskie Wyspy – Wyspa Contoy – Wyspa Kobiet

0
Cena
From$150
Cena
From$150
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

22659

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Cena i warunki
RAJSKIE WYSPY
ISLA MUJERES  i  ISLA CONTOY

wycieczka realizowana w języku polskim : środa, piątek, sobota, niedziela. Grupy zorganizowane na zamówienie.  

Wyjazd na wycieczkę w godzinach rannych. Transport w kierunku portu w Cancun. Czas wolny na lekkie śniadanie: rogaliki, ciasto, kawa. Przesiadka na łodzie motorowe i  przejazd łodziami na rafę koralową.  Snurkowanie czyli podziwianie podwodnego życia na rafie w masce z rurką , kamizelką, płetwami. Czas trwania snorkelingu  około 40 – 50 minut. Powrót na łódź. Kapitan łodzi decyduje o możliwości snorkelingu biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, wysokość fal, przejrzystość wody. Do niego należy ostateczna
decyzja.

Dopłynięcie do Isla Contoy dziewiczej wyspy Jukatanu,  Rezerwatu  Ekologocznego otoczonego  przez lasy namorzynowe, gdzie flora i fauna jest pieczołowicie chroniona.  Wyspa Contoy ( hisz. Isla Contoy, w języku Majów conto znaczy pelikan), znajduje się w stanie Quintana Roo, około 30 kilometrów na północ od Isla Mujeres, na skraju Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej. Wyspa ma zaledwie 8,5 km długości o powierzchni 3,17 km ². Zejście z łodzi na ląd. Spacer i zwiedzanie wyspy. Turyści odwiedzający wyspę mają do swojej dyspozycji tylko jej mały skrawek na którym znajduje się część wydzielonej plaży, małe muzeum i jeden punkt obserwacyjny o wysokości 20 metrów dla miłośników ptaków. Reszta terenu należy do świata zwierząt, w którym królują ptaki, a zwłaszcza Fregata Wielka, która ma tam stanowiska lęgowe i miejsce odpoczynku w czasie oceanicznych przelotów.

Czas wolny na relax, plażowanie i eksplorowanie wyspy. Kilka metrów od wyspy, rafa jest domem dla wielu wspaniałych gatunków, takich jak homarów, ślimaków, lobstera, ośmiornic, krewetek. System raf koralowy „Ixlaché” znajduje się w południowej części Parku. Z katalogowano tutaj 17 gatunków raf twardych i 14 miękkich. Wsród nich są: koral mózgowy, koral gwiazdkowy, wielki koral gwiazdkowy, koralowce sześciopromienne, koral ognisty, morskie rózgi, wachlarz morski, gąbki i inne.

  
Obiad w formie bufetu: grillowany kurczak, ryba z grilla, sałatki, warzywa, totopes, guakamole,  woda, napoje orzeźwiające, piwo. Ostatnie chwile wypoczynku na wyspie, zdjęcia.

 

Dalsze podróżowanie po wodach Morza Karaibskiego do przepięknej Isla Mujeres. Wyspa Kobiet –  Isla Mujeres kusi rajskimi plażami i turkusem otaczającego ją Morza Karaibskiego. Wyspa nazwę swoją zawdzięcza Hiszpanom, którzy w trakcie przebudowy wyspy natrafili na zakopane figurki kobiet.  Wyspa była również miejscem związanym z piratami. Ma również swoją historię miłosną, ale o tym opowie Wam przewodnik.

Ok. 1 godziny czas wolny na zakupy, plażowanie i indywidualne zwiedzanie wyspy. Powrót do portu w Cancun. Przesiadka do busów, pożegnalny toast kieliszkiem meksykańskiego trunku tequili. Powrót do hoteliu.

 

 

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
170 usd
170 usd
Dzieci do 3 lat
100 usd
100 usd
x
x
x
x
x
x

* dzieci do lat 6 nie uczestniczą w snurkowaniu, pozostają pod opieką rodzica, opiekuna na łódce.

**Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP, dla grup zorganizowanych powyżej 15 uczestników w każdym dniu tygodnia. Skontaktuj się z nami.

***Wycieczka może zostać odwołana z uwagi na złą pogodę!

Kontakt przez aplikacje WhatsApp +52 9841328060

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

transfer komfortowym klimatyzowanym środkiem transportu, dwa posiłki w tym jeden w formie bufetu, owoce, napoje, piwo, all inclusive, sprzęt do snorkelingu:maskę, rurkę, kapok,płetwy, przewodnika polskojęzycznego. Bilety wstępu na teren Rezerwatu branzoletki wliczone są w cenę wycieczki.

Cenanie zawiera

zwyczajowy napiwek dla kapitana łódki i przewodnika polskojęzycznego.

Warunki

W związku z dużymi ograniczeniami liczby odwiedzających WYSPĘ CONTOY i zaostrzeniem przepisów przez tutejsze władze prosimy o rezerwację tej wycieczki z dużym wyprzedzeniem.

Kiedy: klient indywidualny od środa, piątek, sobota. Grupy zorganizowane na zamówienie.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Rajskie Wyspy –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki: ok. 9 godzin
Długość trasy: średnia

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 72 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– cena wycieczki nie jest uzależniona od ilości uczestników.

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych np. wysokiej fali , kapitan może podjąć decyzje o zakazie snurkowania na rafie koralowej w morzu.

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), płyn na komary, dobry humor !

Nowość! Ta opcja wycieczki dostępna jest również z przewodnikiem w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim wliczonym w cenę,

Zdjęcia
9 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!