pl whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Wyjazdy motywacyjne

Najlepszą motywacją na efektywne wyniki w pracy jest nie tylko kwestia zarobków, lecz również atmosfera pracy i rozwijanie stosunków międzyludzkich. W celu jak najlepszej integracji szef – pracownik, pracownik – szef, oferujemy Państwu programy motywacyjne – incentives. 

Naszymi polecanymi kierunkami są Meksyk i kraje Ameryki Łacińskiej. Spełnimy, każde Państwa życzenie, co do miejsca, hotelu, rozrywki i kultury. Zorganizujemy konferencję, spotkania i sympozja,

Zrealizujemy każde zamówienie, nie tylko dużych grup, ale także niewielkich delegacji. Wyjazdy motywacyjne w wyjątkowy sposób integrują zespoły, służą zacieśnianiu więzów przyjaźni i owocują wzrostem lojalności wobec firmy.  Przynoszą więc korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnych pilotów, przewodników oraz rezydentów, którzy będą towarzyszyć przez cały czas trwania imprezy.

Znajomość miejscowych reali sprawie, że jesteśmy w stanie stworzyć program naprawdę spełniający Państwa oczekiwania i zapewnić niepowtarzalne atrakcje i wypoczynek. Przedstawiamy i proponujemy Państwu opcję z których sami budujecie swój program przy naszej pomocy. Wy kierujecie zapytania My tworzymy program.

Oto propozycje niektóre  ogólnych aktywności:

– jazda Jeepami Wrangler przez dżungle 

– prywatne spektakle np. Gra w Pelote, ceremonie w otoczeniu jaskiń, prawdziwej natury oraz cenotes

– kursy gotowania

– noclegi w dżungli

– gry, zabawy integrujące

– kursy nurkowania

– wyprawy nurkowe  – nurkowanie w cenotach, nurkowanie na rafie koralowej

– zjazdy linami nad dżunglą

– jazda quadami 

– kolacje w cenotach

– integracje z miejscowymi majami

– trekking przez dżungle

– poznaj kuchnię jukatańską od kuchni – szybkie kursy gotowania

– loty awionetkami, balonami

– i wiele innych

Nasze programy pozwolą Państwa firmie na harmonijne połączenie celów biznesowych z niepowtarzalnym i ciekawym turystyczno – wypoczynkowym pobytem w otoczeniu tropikalnych elementów przyrody, a to pozwoli na ugruntowanie Państwa wizerunku  i pozycji u swoich obecnych i pozyskanie nowych kontrahentów, oraz współpracowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Państwo przekazują nam swoje oczekiwania i tworzymy program poszerzając je o nasze propozycje. Zapewniamy wiele atrakcji, niepowtarzalne programy tworzone indywidualnie pod Państwa firmę.

W tej sprawie prosimy kierować je pod adres info@mexicoentero.pl