whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Coba – Tulum – Szaman – Cenota – Wioska Majów

0
Cena
From$130
Cena
From$130
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

28925

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Miasto Majów w dżungli – Miasto Majów na klifie – Plaża – Szaman – Cenota – Wioska

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z  wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. 

Wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów, malowniczo położonego na karaibskim klifie Tulum dawniej  ZAMA. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna. Czas wolny na zdjęcia lub odpoczynek na plaży. Przejazd ze strefy wewnętrznym środkiem transportu do miejsca zbiórki.

 

Przejazd do ukrytego w sercu jukatańskiej dżungli, jednego z największych ośrodków Majów – Coba. Obiad w w meksykańskiej restauracji przy lagunie. Transfer do strefy archeologicznej Coba co w tłumaczeniu znaczy  „wzburzona woda”. Jazda rowerem lub rikszami zwanymi przez miejscowych limuzyną Majów po kamiennych drogach Majów – Sacbe. Podziwianie najważniejszych budowli miasta: Boisk do Gry w Pelotę, Zespół Malowideł, oraz najwyższej na Jukatanie, liczącej 42 metry Wielkiej Piramidy – Nohoch Mul.

 

Odkrywanie tajemnic Jukatańskiej dżungli. Możliwość wejścia na piramidę. Obiad typu bufet w meksykańskiej restauracji w Coba. Kawa, owoce wliczone w cenę wycieczki.

 

Po obiedzie przejazd dżunglą do Cenoty Choo Ha. Podziwianie skalnych formacji stalagmitów, stalaktytów i stalagnatów. Relaksująca kąpiel, odpoczynek.

 

Przejazd do wioski zamieszkałej przez współczesnych majów. Integracja z miejscową ludnością: nauka robienia tortilli, hamaków, tańce,

 

muzyka maya, ceremonia oczyszczania przez szamana, czas na zdjęcia z dziećmi. Pożegnanie. Powrót do hotelu.

Cena i warunki
 
 Wiek uczestnika

 Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
135 usd
150 usd
Dzieci do 3 lat
70 usd
70 usd

*

 

 

 

 

Z hoteli COSTA MUJERES , strefy hotelowej w TULUM odbiór w skazanym przez biuro miejscu zbiórki

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

Transport z/do hotelu, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, opłatę za używanie kamer Go Pro i Selfie Sticks na strefie archeologicznej, obiad w formie bufetu w tym również kawa,owoce, do wyboru riksze lub rower w Coba, pociąg w Tulum, ceremonie majów, wizytę w wiosce, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie wycieczki oraz na strefach archeologicznych, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu.

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy samochodu i kierujących rikszami, opłat za napoje do obiadu

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane codziennie oraz według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Tulum, Coba –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki : ok. 9 godzin
Długość trasy: krótka

Polityka odwołania wycieczki:
1.Rezerwacje można anulować do 48h przed odbyciem wycieczki w innym wypadku, płatność nie jest zwracana.

2.Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:
-serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników, w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem,

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie

– osoby chcące wejść na piramidę, ze względów na bezpieczeństwo przy wspinaniu się, prosimy zabrać ze sobą (na zmianę) tzw. „buty z piętą” przylegające do powierzchni stopy (np. adidasy, sandały). WAŻNE : Z UWAGI NA OGRANICZENIA SPOWODOWANE PANDEMIĄ – NIE MA MOŻLIWOŚCI WEJŚCIA NA PIRAMIDĘ NOCHOC-MUL DO ODWOŁANIA.

Zdjęcia
3 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!