whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

WYSPA HOLBOX-PASION-PUNTA MOSQUITO

0
Cena
From$155
Cena
From$155
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

16135

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
TRZY RAJSKIE WYSPY na jednej wycieczce.

WYSPA HOLBOX, ISLA PASION i PUNTA MOSQUITO 
W sprawie wycieczki prosimy o kontakt z biurem ewa@mexicoentero.pl
 * termin organizacji  : środa  z przewodnikiem polskojęzycznym. Grupy zorganizowane w dowolnie ustalonym terminie po kontakcie z nami.

 

Wyspa Holbox to miejsce, gdzie mieszkańcy zawsze uśmiechnięci zapraszają turystów do odwiedzenia ich wyspy, źródła ich dumy. Jest to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc Meksyku gdzie stres i rutyna są nieznane, a natura nadal odgrywa podstawową role. Gdzie jedynym nieprzerwanym dźwiękiem jest szum morza. I tam Was zapraszamy.

 

Odkryj z nami Trzy Rajskie wyspy znajdujące się na północnym wybrzeżu Jukatanu, charakteryzujące się spektakularnymi krajobrazami i dużą różnorodnością ptaków.

 

Wyjazd na wycieczkę w godzinach rannych.Transport klimatyzowanym środkiem transportu w kierunku portu w Chiquila. Ok godziny 09:30 przyjazd do miejscowości Chiquila, miejsca gdzie czekają na nas 6 osobowe łódki. Czas na toalety, przebranie się i zaczynamy wodną przygodę. Zatoka Meksykańska kryje wiele pięknych i dziewiczych miejsc.
 
 

W trakcie wodnej podróży na Wyspę Holbox udamy się w pierwszej kolejności na PUNTA MOSQUITO, niesamowite miejsce ze względu na swoje piękno, cudowną plażę i krystalicznie czystą wodę przepełnioną karaibskim turkusem.

 
Następnie przepłynięcie łodzią motorową na Wyspę PASION bardzo relaksującego miejsca z dziewiczymi plażami, ptakami i miękkim piaskiem. To właśnie w wodach okalających wyspę miejsce upodobały sobie delfiny, największa ryba świata Rekin Wielorybi czy żółwie.
Wyspę otaczają lasy namorzynowe będące schronieniem wielu gatunków zwierząt. Brodząc w wodzie istnieje możliwość zobaczenia różowych flamingów, a spacerując piękną plażą, natknąć się można na skrzypłocze – mieczogony. Czas wolny na relaks, zdjęcia ok 30 minut.
Przepłynięcie łodziami na część południowo wschodnią wyspy HOLBOX. Panoramiczny widok z łodzi na strefę hotelową oraz centrum wyspy. Dalsza podróż w poszukiwaniu różowych flamingów. Po przybyciu na ląd Wyspy Holbox  czas wolny ok 1 godziny na eksploatację, kąpiel, spacer i odkrywanie uroków dziewiczej części wyspy.
 
 
Następnie udajemy się do centrum wyspy na obiad. Do wyboru jest kurczak, ryba lub wołowina, ryż i surówki oraz lokalny napój. Po obiedzie czas wolny ok 2 godzin w centrum wyspy Holbox.
 
  
W ramach czasu wolnego do wyboru odpoczynek na plaży, kąpiel lub jazda wózkami golfowymi / meleksami / po wyspie poznając jej uroki i tajemnice.
 
 
Ok. godziny 16:00 opuszczamy wyspę Holbox udając się w kierunku portu w Chiquila.
 
Zmiana środka transportu, przesiadka do busów i powrót do hotelu.
Cena i warunki
 
Wiek uczestnika
Playa del Carmen*
Tulum, Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
175 usd
175 usd
 Dzieci do 3 lat

 

145 usd
145 usd
x

 

x
x
x x x

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun do Puero Morelos

*** Klienci przebywający na wypoczynku w strefie hotelowej Playa Mujeres / Isla Blanca  ponoszą opłatę dodatkową za transport tj. 10 usd od osoby.

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu, posiłek w formie bufetu, napoje orzeźwiające, wypożyczenie wózka golfowego na ok. 2 godziny, przewodnika polskojęzycznego podczas trwania wycieczki, bilety wstępu na teren Rezerwatu czyli parku krajobrazowego i opłaty portowe, łódki, kapoki.

Cenanie zawiera

zwyczajowy napiwek dla kapitana łódki i przewodnika polskojęzycznego, innych napoi do obiadu niż serwowane przez biuro / napój lokalny

Warunki

Kiedy:
– w środy z przewodnikiem polskojęzycznym po potwierdzeniu grupy
Hotele Cancun ( strefa hotelowa ) z przewodnikiem polskojęzycznym po potwierdzeniu. Grupy zorganizowane w dowolnie ustalonym terminie po kontakcie z nami. 

Gdzie: 
– wyjazd z hotelu lub innego ustalonego miejsca –> punkt docelowy Wyspa Holbox –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Długość trasy: 
– ok 12 godzin

Polityka odwołania wycieczki:
Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:
1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej
2. zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– hotele na trasie Tulum – Puerto Morelos wtorek, sobota oraz Hotele Cancun / strefa hotelowa / w poniedziałek po potwierdzeniu z przewodnikiem polskojęzycznym. Grupy zorganizowane w dowolnie ustalonym terminie po kontakcie z nami.

– z uwagi na różnicę temperatur panującą w samochodzie prosimy o zabranie lekkich okryć na ramiona

– cena wycieczki nie jest uzależniona od ilości uczestników. Wycieczka realizowana również z przewodnikiem w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim wliczonym w cenę

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wycieczka może być odwołana

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie

– celem zabezpieczenia na łódce urządzeń do robienia zdjęć i nagrywania radzimy zaopatrzyć się w woreczki foliowe ochraniając tym samym nasz sprzęt przed kroplami bryzy

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały lub do chodzenia w wodzie), płyn na komary, pieniądze na pamiątki czy napój do obiadu, dobry humor!

 Inne widomości o tej wyspie znajdziesz tutaj kliknij HOLBOX

Zdjęcia
10 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!