whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Magiczne BACALAR Laguna Siedmiu Kolorów

0
Cena
From$145
Cena
From$145
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

16593

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wycieczki
Bacalar laguna siedmiu kolorów – Cenoty – Zona Maya

Wycieczka dla dorosłych i dzieci. Poczuj smak przygody, zrelaksuj sie w słodkowodnej lagunie, majańskie SPA. Poznaj z nami historię PIRATÓW z KARAIBÓW

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego – ustalonego z Państwem miejsca. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy na drogę  box lunch: dzieci 1 soczek, dorośli 1 piwo, ciasteczko. Zapewniamy również pełne wyżywienie, nielimitowaną niegazowaną wodę mineralną w trakcie wycieczki.

Podróż w kierunku Chan Santa Cruz – Felipe Carrillo Puerto – najważniejszego dla Majów miasta, nieformalnej stolicy tzw. Zona Maya, gdzie znajduje się Sanktuarium Mówiącego Krzyża nierozerwalnie związane z historią jukatańskich Majów. Przejazd i wizyta w jednej z wiosek do której nie docierają turyści. Spotkanie z rdzennymi potomkami Majów.

Przejazd w kierunku Bacalar – Pueblo MagicoWizyta w zbudowanym 1729 roku El Fuerte de San Felipe –  forcie, który jest przykładem architektury militarnej Nowej Hiszpanii.

Wizyta w Muzeum San Felipe de Bacalar, które choć niewielkie opowiada o historycznym rozwoju tego regionu, potyczkach z piratami i korsarzami oraz historię Bacalar.

Eksponaty muzealne obejmują bardzo dobrze zachowane przedmioty z przeszłości: mapy, muszkiety, karabiny, modele statków z XVII, starożytne narzędzia nawigacyjne oraz szkielet pirata znaleziony w trakcie prac wykopaliskowych we forcie.

Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia. Kontynuacja wycieczki.

Przejazd nad przepiękną lagunę mieniącą się siedmioma kolorami słodkiej wody oraz znajdujących się tam cenot. Krótki odpoczynek, przesiadka do łodzi motorowej i rejs po wodach laguny.

Pływanie po lagunie, dla chętnych relaksacyjna kąpiel. Wizyta w 3 cenotach: Esmeralda znanej z pięknych odcieni koloru niebieskiego, cenocie Negro znanej również pod nazwą Bruja / czarownica /czyli Czarnej najgłębszej cenocie ponad 100 metrowej głębokości oraz cenocie Cocalitos, której podłoże tworzą tzw. żywe kamienie czyli stromatolity formacje skalne, które są najstarszym śladem życia na Ziemi

Rejs wokół Isla Pajaros / Wyspy Ptaków /. Kąpiel nie opodal wyspy. Do Państwa dyspozycji na łódce znajdują się napoje bezalkoholowe, drobna warzywna przekąska.

Wodna przeprawa i odpoczynek w Kanale Piratów. Postój połączony z relaksacyjną kąpielą oraz majańskim SPA. Masaż złuszczający zmineralizowanym piaskiem laguny. Odpoczynek. Powrót na łódkę.

Obfity obiad serwowany w restauracji nad wodami laguny, składający się z: przystawki / np. ceviche z surowej ryby lub sałatki cezar z krewetkami / oraz dania głównego. Do obiadu do dyspozycji są napoje z lokalnych owoców. O ile czas pozwoli ostatnia kąpiel w lagunie, zdjęcia. Powrót do hotelu z niespodzianką.

 

Cena i warunki

 

Wiek uczestnika

Playa del Carmen, centrum Tulum

Cancun, Puerto Morelos*
Dorosły
165 usd
175 usd
Dzieci do 3 lat
65 usd
65 usd
Dzieci do 10 lat
130 usd   
135 usd

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun ( strefa hotelowa, centrum ) do Puerto Morelos

Z hoteli COSTA MUJERES , strefy hotelowej w TULUM odbiór w skazanym przez biuro miejscu zbiórki

wskazanym przez nas miejscu.

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

transport z/do hotelu, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie trwania wycieczki, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu, napój do obiadu .

Cenanie zawiera

napiwków dla kierowcy, kapitana łódki , dodatkowych napojów do obiadu, wydatków natury osobistej.

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane środa, czwartek, piątek oraz według ustalonych wcześniej terminów. Prosimy skontaktuj się z nami.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy LAGUNA BACALAR –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki: całodniowa wycieczka do Bacalar Laguny Siedmiu Kolorów.

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w przypadku mniejszej liczby uczestników cena wzrasta

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty, płyn na komary, okulary przeciw słoneczne, aparaty fotograficzne, kamery, pieniądze na dodatkowe napoje do obiadu.

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu w którym Państwo wypoczywacie.

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie prosimy o zabranie dodatkowego nakrycia na ramiona

* wycieczka dla grup mniej niż 6 osób realizowana jest  przy udziale przewodnika hiszpańsko, angielskojęzycznego wliczonego w cenę, przewodnik polskojęzycznych przy grupach mniejszych niż  6 osób dorosłych dodatkowo płatny.

 

 
Zdjęcia
3 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!