whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Chichen Itza – Ikkil – Ticuch – Valladolid-Destylarnia Tequilli

0
Cena
From$130
Cena
From$130
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

37351

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Tajemnicza Chichen Itza – Święta Cenota – Pueblo Magico – Targ Majański – Destylarnia Tequili

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z  wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. 

Wyjazd w kierunku  kolonialnego miasta VALLADOLID – Pueblo Magico dawnej osady Majów zwanej ZACI. Wizyta na targu, możliwość zakupu świeżych przypraw, w tym najostrzejszych papryczek jalapeno i habanero, głównych składników kuchni meksykańskiej. Panoramiczny przejazd wokół Zocalo po tym kolonialnym mieście głównym ośrodku ruchów niepodległościowych Majów: Katedra Świętego Gerwazego. Zocalo (Rynek), Palacio Municipal (Ratusz) , podziwianie architektury kolonialnej. O ile czas pozwoli krótki postój na zdjęcia. 

Odwiedzimy i oprowadzimy Was po rodzinnej fabryce produkcji Tequili gdzie przewodnik opowie Wam o produkcji, zobaczycie pola Agawy z której wytwarzana jest tequila a na koniec możliwość degustacji różnych roczników oraz zakupu tego trunku.

Przejazd do prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów – CHICHEN ITZA , wpisanego w roku 1988 na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a 7 lipca 2007 ogłoszonego jednym z siedmiu cudów świata. Wyjątkowe połączenie architektury Majów i Tolteków.

Zwiedzanie: Piramida Kukulkana, Obserwatorium Astronomiczne, Boisko do Gry w Pelotę, Świątynia Tysiąca Kolumn, Świątynia Jaguara, Świątynia Wojowników, Platforma Wenus, Grobowiec Kapłana Osario, Platforma czaszek, Sauna  i inne.

Po zwiedzaniu dostaniecie Państwo czas wolny na zakupy rzemiosła i pamiątek. Obiad w restauracji meksykańskiej w cenie wycieczki.

Przejazd do Cenoty Ikkil, kąpiel i wypoczynek w naturalnym słodkowodnym basenie naturalnym Cenote, po kąpieli czas na obiad w formie bufetu.

Powrót do hotelu.


Przejazd do Ikkil. Kąpiel i wypoczynek w naturalnym słodko

Cena i warunki

Ceny:

Podana cena w tabelce obowiązuje do odwołania. Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

 
Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
140 usd
160 usd
 Dzieci do 3 lat
 100 usd
100 usd
                         VIP
   Cena ustalana     indywidualnie 
 

 

 

 

 

 

Z hoteli COSTA MUJERES , strefy hotelowej w TULUM odbiór w skazanym przez biuro miejscu zbiórki

  • Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę
  • Istnieje możliwość płacenia także w meksykańskich pesos lub euro wg. bieżącego kursu
  • Preferujemy zniżki i gratisy dla dzieci

Cenazawiera

Transport z/do hotelu, butelkowaną wodę mineralną bez ograniczeń, wszystkie opłaty, bilety wstępu, opłatę za używanie kamer Go Pro i Selfie Sticks na strefie archeologicznej, podatki, obiad, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie trwania wycieczki oraz na strefie, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu, wizytę w destylarni tequili, degustacje tequili, kapok, szafki odzieżowe na terenie cenoty Ik-kil, wstęp do cenoty

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane w dowolnym ustalonym terminie.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Chichen Itza –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki : ok. 12 godzin
Długość trasy: średnia

Polityka odwołania wycieczki:
1.Rezerwacje można anulować do 48h przed odbyciem wycieczki w innym wypadku, płatność nie jest zwracana.
2.Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:
-serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników – zapytaj nas!, w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem,

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

Zdjęcia
4 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!