whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

PIRAMIDY – TEQUILA – PERŁA PACYFIKU

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

3055

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

13 Dni
Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wycieczki

Dzień 1przylot - Miasto Meksyk

Przylot do Meksyku, odprawa paszportowa, przywitanie na lotnisku, transfer do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 2Miasto Meksyk - Guadalupe - Teotihuacan - Miasto Meksyk

Śniadanie. Przejazd na Plac III Kultur, na którym w sposób symboliczny spotykają się trzy kultury tworzące dzisiejszy Meksyk: kultura aztecka, hiszpańska i metyska. Wizyta w religijnym sercu kraju, w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe: Stara i Nowa Bazylika, Wzgórze Objawień, Templo del Pocito. Czas wolny na osobistą refleksję i zakupy pamiątek religijnych. Przejazd do strefy archeologicznej w Teotihuacan, niegdyś wielkiej cywilizacji sięgającej swymi wpływami aż po dzisiejszą Gwatemalę. Spacer po świetnie zachowanym mieście: Pałac Ptaka-Motyla, Piramida Księżyca, Aleja Zmarłych i wejście na jedną z największych piramid świata, Piramidę Słońca. Obiad i powrót do hotelu. Nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 3Miasto Meksyk - zwiedzanie

Śniadanie. Zwiedzanie jednego z najlepszych muzeów archeologicznych świata, Museo de Antropología y Historia, z bogatą kolekcją sztuki prekolumbijskiej. Podziwianie osiągnięć cywilizacyjnych Azteków, Majów i Olmeków. Spacer po głównym placu Miasta Meksyk, tzw. Zocalo: Katedra, Templo Mayor, Pałac Prezydencki ze sławnymi muralami Diego Riviery. Przejazd do dzielnicy Xochimilco, gdzie znajdują się wpisane na Listę UNESCO tzw. „pływające ogrody”. Rejs kolorowymi gondolami w rytm muzyki mariachi. Obiad na łodziach. Nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 4Miasto meksyk - Tula - Queretaro - Miasto Meksyk

Śniadanie. Zwiedzanie starożytnego miasta wielkiej cywilizacji Tolteków w Tula, kolebce sławnych atlantów i boga Quetzalcoatla. Przejazd do pięknego kolonialnego miasta Queretaro. Zwiedzanie Sanktuarium Krzyża Świętego, na terenie którego rośnie drzewo wydające kolce w kształcie krzyża. Spacer po starówce Queretaro. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 5Cholula - Tonantzintla - Puebla

Śniadanie. Zwiedzanie jednego z najważniejszych, po Guadalupe, Sanktuariów Maryjnych Meksyków w San Juan de los Lagos. W Śniadanie. Wejście na największą piramidę świata w Cholula i zwiedzanie uroczego synkretycznego kościółka w Tonantzintla. Spacer po uroczym kolonialnym mieście Puebla: Katedra, Zocalo, Rynek Parian z tradycyjnym wyrobami mieszkańców miasta, czyli ceramiką talavera i słodyczami, a na koniec wizyta w niezwykle pięknej Kaplicy Różańcowej. Kolacja i nocleg w Puebla.

Dzień 6Puebla -Cuernavaca - Cacahuamilpa - Taxco

Śniadanie. Spacer po mieście „wiecznej wiosny” Cuernavaca, w której znajduje się między innymi jedna z najstarszych katedr w Meksyku, Pałac Corteza i altana zaprojektowana i zbudowana przez Inż. Eiffla. Zwiedzanie jednego z największych w Meksyku systemu jaskiń w Cacahuamilpa. Ponad godzinny spacer po jaskini i podziwianie stalaktytów, stalagmitów, stalagnatów i innych formacji skalnych. Przejazd na kolację i nocleg do Taxco.

Dzień 7Taxco - zwiedzanie - Acapulco

Śniadanie. Wizyta w sławnym ze sztuki jubilerskiej “srebrnym mieście” Taxco. Wjazd na punkty widokowe, spacer ulicami miasta, zwiedzanie przepięknego kolonialnego kościoła Santa Prisca. Przejazd w kierunku „perły Pacifiku” Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do morza.

Dni 8-12Acapulco

Wypoczynek all inclusive. Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych wycieczek opcjonalnych.

Dzień 13Acapulco - Vista Hermosa - Miasto Meksyk - wylot

Ostatnie chwile wypoczynku. Przejazd w kierunku Miasta Meksyk. Po drodze postój i obiad w pięknej Hacjendzie Corteza w Vista Hermosa. Transfer na lotnisko i wylot do Europy.

Cena i warunki

Cena – prosimy o kontakt z nami info@mexicoentero.pl

 
CENA ZAWIERA:
– hotele 4**** według lokalnej kategorii
– śniadania i obiadokolacje, all inclusive w Acapulco
– napiwki w hotelach i restauracjach
– transfery i transport klimatyzowanym autobusem
– bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania według programu
– przewodnika-pilota po polsku
 
 CENA NIE ZAWIERA:
– napojów do posiłków, oprócz opcji all inclusive
– napiwków dla kierowcy i przewodnika (ok. 30 usd/pax)
– biletów lotniczych na trasie WAW-MEX-WAW
 
PROPONOWANE HOTELE:
Miasto Meksyk: Royal Zona Rosa
Puebla: Posada San Pedro
Taxco: Posada de la Mision
Acapulco: El Cano
 
Program dla grup zorganizowanych
Zdjęcia
Mapa
6 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!