whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Odpust w Guadalupe

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

3360

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wycieczki
ODPUST W  GUADALUPE

Dzień 12.12

Przylot do Miasta Meksyk. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 23.12

Śniadanie. Wizyta na Placu Trzech Kultur. Przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej z Guadalupe. Zwiedzanie Bazyliki i udział we Mszy Świetej. Czas wolny. Zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim „mieście bogów”– Teotihuacan. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 34.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Muzeum Wicekrólestwa i byłego klasztoru Jezuitów w Tepotzotlan. Zwiedzanie słynnej z posągów tajemniczych atlantów starożytnej stolicy państwa Toltekow w Tula. Przejazd do stolicy kolonialnych misji północy – Queretaro. Zwiedzanie sanktuarium – Klasztoru Krzyży. Kolacja. Nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 45.12

Sniadanie. Przejazd do prowadzonego przez polskich księży Palotynów Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Tenango del Aire. Msza Święta. Przejazd koło sławnego wulkanu Popocatepetl. Wizyta w synkretycznym kościółku w Tonantzintla. Wejście na najwiekszą piramidę świata w Cholula. Przejazd obrośniętą kaktusami górską drogą do Oaxaca. Kolacja i nocleg w Oaxaca.

Dzień 56.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie prehiszpańskiej stolicy Zapoteków – Monte Alban. Spacer po pięknym kolonialnym mieście Oaxaca: Zocalo Kościół św. Dominika. Największe drzewo świata Arbol de Tule. Krótka wizyta w fabryce mezcalu, napoju alkoholowego z agawy z robakiem. Kolacja i nocleg w Puebla.

Dzień 67.12

Śniadanie. Msza Święta. Spacer po “Mieście Aniołów” Puebla: Kaplica Różańcowa, Rynek Parian, Zocalo. Przejazd do słynnego „srebrnego miasta” Taxco: kościół św. Pryscylli i św. Sebastiana, punkty widokowe, zócalo. Kolacja i nocleg w Taxco

Dzień 78.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie największych jaskiń Meksyku w Parku Narodowym Cacahuamilpa. Przejazd do sławnego kurortu Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu all inclusive położonym bezpośrednio przy plaży.

Dzień 89.12

Wypoczynek all inclusive.

Dzień 910.12

Śniadanie. Msza Święta. Powrót do Miasta Meksyk. Przejazd do „Miasta Wiecznej Wiosny” Cuernavaca. Spacer po miescie. Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu w Mieście Meksyk. Kolacja i nocleg.

Dzień 1011.12

Śniadanie. Msza Święta. Powrót do Miasta Meksyk. Przejazd do „Miasta Wiecznej Wiosny” Cuernavaca. Spacer po miescie. Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu w Mieście Meksyk. Kolacja i nocleg.

Dzień 1112.12

Śniadanie. Odpust w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe. Uczestnictwo w uroczystościach związanych z rocznicą cudownego objawienia. Msza święta. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 1213.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Miasta Meksyk: Muzeum Antropologiczne z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej. starówka, zocalo, Katedra oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery. Obiad. Transfer na lotnisko i wylot z Meksyku.

Cena i warunki

Cena zawiera:

– grupy maksymalnie 45 pax (ze względu na pojemność autobusów)
– dla lepszej organizacji przy grupach powyżej 30 pax będzie drugi pilot
– hotele 4 gwiazdkowe, pokoje dwuosobowe i jednoosobowe
– w Meksyku jest bardzo mało hoteli z pokojami 3 osobowymi, za trójki uważa się dwa łóżka małżeńskie, albo dwa łóżka małżeńskie i jedna dostawka, czyli łóżko polowe
– śniadania i obiadokolacje, all inclusive w Acapulco
– napiwki w hotelach i restauracjach
– transfery i transport klimatyzowanym autobusem
– bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania według programu
– Msze Święte w kościołach i poza nimi (księża muszą obowiązkowo zabrać ze sobą celebret i walizkę do odprawiania Eucharystii)
– przewodnika po polsku

Cena nie zawiera:

– napojów do posiłków, oprócz opcji all inclusive
– napiwków dla kierowcy i przewodnika
 

Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Zdjęcia
Mapa

6 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!