+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

ZONA MAYA 3 Strefy Archeologiczne z Cenotą w 1 Dzień

0
Cena
From$180
Cena
From$180
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

18570

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
TULUM – COBA – CHICHEN ITZA – CENOTA IKKIL

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. Każdy z uczestników wycieczki otrzymuje : dzieci 1 soczek, dorośli 1 piwo, ciasteczka, wodę mineralną.

Wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów, malowniczo położonego na karaibskim klifie TULUM dawniej ZAMA. Dojazd do wejścia na strefę wewnętrznym środkiem transportu. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna.

Przejazd do ukrytego w sercu jukatańskiej dżungli, jednego z największych ośrodków Majów – COBA,  co w tłumaczeniu znaczy  „wzburzona woda”. Jazda rowerem lub rikszami zwanymi przez miejscowych limuzyną Majów po kamiennych drogach – Sacbe. Podziwianie najważniejszych budowli miasta: boiska do gry w pelotę, Kościół, Pałac, Obserwatorium, pięknie rzeźbione majańskie stele oraz najwyższej na Jukatanie, liczącej 42 metry Wielkiej Piramidy – Nohoch Mul. Dla odważnych możliwość wyjścia na piramidę.

 Dalsza podróż do restauracji na obiad.Przejazd do cenoty Ik-Kil, czas wolny na relaksującą kąpiel i wypoczynek w naturalnym słodkowodnym basenie wapiennym.

Transfer do prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów – CHICHEN ITZA , wpisanego w roku 1988 na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a 7 lipca 2007 ogłoszonego jednym z siedmiu cudów świata. Zwiedzanie: Piramida Kukulkana,  Boisko do Gry w Pelotę, Świątynia Tysiąca Kolumn, Świątynia Jaguara, Świątynia Wojowników. Platforma Wenus, czas wolny na zakup pamiątek i ostatnie zdjęcia. Powrót do hotelu.

WAŻNE : Z UWAGI NA SYTUACJĘ SPOWODOWANĄ PANDEMIĄ WEJŚCIE NA PIRAMIDĘ NOHOCH MUL JEST NIEDOSTĘPNE

Cena i warunki
  • Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę
  • Istnieje możliwość płacenia także w meksykańskich pesos lub euro wg. bieżącego kursu
  • Preferujemy zniżki i gratisy dla dzieci

Podana cena w tabelce obowiązuje do odwołania. Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
180 usd
185 usd
 Dzieci do 3 lat
 
 Dzieci od 4-11 lat
 105 usd
105 usd

Grupy zorganizowane powyżej 20 osób dorosłych

 160 usd
 165 usd

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun ( strefa hotelowa, centrum ) do Puerto Morelos

Z hoteli COSTA MUJERES , strefy hotelowej w TULUM odbiór w skazanym przez biuro miejscu zbiórki

Cenazawiera

transport z/do hotelu, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, obiad w formie bufetu, do wyboru riksze lub rower w Coba, pociąg w Tulum, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie wycieczki oraz na strefach archeologicznych, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu.

Cenanie zawiera

napoje do obiadu, zwyczajowych napiwków dla kierowcy samochodu i kierujących rikszami, opłatę za używanie kamer Go Pro i Selfie Sticks na strefie archeologicznej.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane w dowolnym ustalonym terminie.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Chichen Itza –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Czas trwania wycieczki : ok. 13 godzin
Długość trasy: długa

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– warto zabrać ze sobą, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– osoby chcące wejść na piramidę, ze względów na bezpieczeństwo przy wspinaniu się, prosimy zabrać ze sobą (na zmianę) tzw „buty z piętą” przylegające do powierzchni stopy (np. adidasy, sandały) WAŻNE : Z UWAGI NA OGRANICZENIA SPOWODOWANE PANDEMIĄ – NIE MA MOŻLIWOŚCI WEJŚCIA NA PIRAMIDĘ NOCHOC-MUL DO ODWOŁANIA.

Zdjęcia
10 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!