+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Zakochaj się w Meksyku

0
Cena
From$320
Cena
From$320
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

4052

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200

WYCIECZKA W PRZYGOTOWANIU

Szczegóły wyjazdu

         

 

 

 
Cena i warunki
Cena: NAJNIŻSZE CENY!  – Polskojęzyczny przewodnik instruktor! – Żadnych dodatkowych dopłat!
 
 
 
Wiek uczestnika

 od Playa del Carmendo Tulum

 od Cancun do Puerto Morelos
Dorosły
  185 usd 
  185 usd
Dzieci do lat 3 
*Dzieci  od 4 do 10 lat
 165 usd
 165 usd  

 

 
 
 
*Dzieci od lat 4 do lat 10 mogą uczestniczyć w wycieczce na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej lub prawnego opiekuna. Z uwagi na bezpieczeństwo małoletniego decyzję o uczestnictwie w snurkowaniu z rekinem podejmuje ostatecznie kapitan. Osoby dorosłe proszone są o opiekę nad dziećmi w trakcie trwania wycieczki oraz na łodzi również. 

Cenazawiera

przejazd klimatyzowanym środkiem transportu, butelkę wody mineralnej, śniadanie kontynentalne, woda i napoje bezalkoholowe przez cały dzień, sandwich na łodzi, lunch : ceviche z krewetek, guacamole, sprzęt do snorkelingu: maska , rurka, płetwy, kapok, przewodnika nurkowego w trakcie snorkelingu, opłaty za wstęp na teren rezerwatu. polskojęzyczny przewodnik!

Nowość! wycieczka dostępna jest również przy udziale przewodników w języku: niemieckim, holenderskim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim.

Cenanie zawiera

napiwków dla obsługi łodzi i przewodnika polskojęzycznego, opłat za zdjęcia, pianki, wydatków własnych.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla grup zorganizowanych powyżej 6 osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Uwagi

– Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój kąpielowy, okulary przeciw słoneczne, ekologiczny filtr przeciw słoneczny, nakrycie na głowę, sandały, jeśli masz kombinezon nurkowy czyli piankę, płaszcz przeciwdeszczowy przydatny na łodzi w trakcie poruszania się po morzu, ewentualnie własną maskę i rurkę, aparat fotograficzny, kamerkę, drobne pieniądze na napiwek dla kierowcy i obsługi łodzi.

– Osoby mające problem z chorobą lokomocyjną proszone są o zaopatrzenie się i zażycie leku przed podróżą. Wycieczka nie jest zalecana kobietom w ciąży, osobą z chorym kręgosłupem oraz sercem.

– Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu indywidualnego dla osób i grup zorganizowanych z polskojęzycznym przewodnikiem i transportem. Napisz do nas info@mexicoentero.pl

– Prosimy o używanie tylko środków do opalania przyjaznych dla środowiska. Istnieje możliwość wynajęcia na miejscu pianki / kombinezon, ilość ograniczona / oraz zakupu dodatkowo zdjęć.

– Czas podany w opisie wycieczki jest szacunkowy i może się różnić od czasu rzeczywistego. Powodem różnicy może być np. pogorszenie się warunków atmosferycznych, natężenie ruchu na drodze, i innych zdarzeń wynikłych nie z winy organizatora, siły wyższej.

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
5 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!