+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

XOXIMILCO – Pływające ogrody kwiatowe

0
Cena
From$100
Cena
From$100
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

3205

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
XOXIMILCO – Pływające ogrody kwiatowe
 
 

Nowo otwarty Park, wypełniony muzyką, typowym meksykańskim jedzeniem i tradycjami sięgającymi XIX wieku. W tym miejscu spotykają się przeszłość i teraźniejszość, tradycja i nowoczesność, przyroda i smaki. 32 Gondole przybrane tradycyjnymi motywami z 32 stanów kraju wezmą Państwa w rejs po kanałach, wśród tropikalnej roślinności, przy romantycznym zachodzie słońce. Park nawiązuje do wpisanego na Listę UNESCO miejsca zwanego Xochimilco, położonego w południowej części wielkiego Miasta Meksyk. Xochmilco (w języku nahuatl znaczy Miejsce Kwiatów), to przede wszystkim kanały irygacyjne, zbudowane przez Azteków, otoczone polami pełnymi kwiatów i strzelających w niebo łodyg kukurydzy. Kanały te służyły też do transportowania towarów rolnych do wielkiego Tenochtitlan. Z czasem kanały i pływające po nich gondole stały się miejscem radosnego spędzania czasu, z rodzinami, przy posiłku i tequili, w rytm muzyki mariachi.

Dzięki Xoximilco ta piękna tradycja dotarła również nad wybrzeże karaibskie. Prawie trzy godzinny rejs kolorowymi gondolami, ustrojonymi w najbardziej charakterystyczne motywy każdego z 32 stanów meksykańskich, pod ugwieżdżonym niebem, w cieple tropikalnego powiewu wiatru może stać się dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Xoximilco to również niesamowite doznania smakowe. Proponowana na gondolach kuchnia meksykańska to niezwykłe połączenie tysiącletnich smaków indiańskich opartych na kukurydzy, fasoli, pikantnej papryce, awokado, kakao i pomidorze, z wyborną kuchnią europejską przyniesioną przez hiszpańskich konkwistadorów. Dlatego też nie przypadkowo kuchnia meksykańska znalazła się na Liście Niematerialnego Dziedzictwa UNESCO. A może odważą się Państwo spróbować chapulines (grillowane koniki polne), czy sos Mole o dość niezwykłym smaku? Do romantycznej kolacji open bar z piwa, tequili, napojów orzeźwiających i wody smakowej. Ale to nie koniec atrakcji! Meksyk to przede wszystkim muzyka i ta muzyka będzie Państwu towarzyszyć podczas rejsu gondolami. Grupy muzyków Mariachi, Bolero, Marimba i Jarocho umilą czas spędzony na romantycznym rejsie.

Czynne: od poniedziałku do soboty od 18.30. Wycieczka realizowana tylko na zamówienie. Prosimy o składanie zamówień nie mniej niż 48 godzin przed realizacją. Liczba miejsc ograniczona.

Czas trwania: około zabawy 3 godzin

Cena i warunki
 
 Uczestnik

Cena biletu wstępu

 dorośli

100 usd

 *dzieci powyżej 5 lat – 11 lat

50%

Ceny biletu wstępu w zależności od sezonu mogą ulec zmianie.

 

Cenazawiera

nocny rejs gondolą,kolacja z potrawami meksykańskimi,open bar z tequili, piwa, napoje orzeźwiające i wody smakowe, muzyka na żywo (mariachi, bolero, jarocho, marimba)

Cenanie zawiera

zwyjaczowego napiwku

Uwagi

*przy zakupie biletów wstępu dla dzieci od 5 – 11 lat opiekunowie mogą zostać poproszeni przez pracownika obsługi o pokazanie dokument tożsamości dziecka / paszportu /

Na życzenie Państwa za dodatkową opłatą organizujemy transfer do Xcaret, Xplor, Xoximilco bez lub z przewodnikiem polskojęzycznym. Napisz mateusz@mexicoentero.pl lub zadzwoń do Nas 00521 9841328060

Wszelkie opisy mają charakter jedynie informacyjne za wszelkie zmiany w programach parków oraz cen nie ponosimy odpowiedzialności.

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
3 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!