whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Snorkeling z Rekinem Wielorybim

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

11280

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu

                                

POZNAJ ŚWIAT REKINA WIELORYBIEGO  
Wycieczka sezonowa
od CZERWCA do WRZEŚNIA 
Sprzęt do snoreklingu (Maski, Rurki, Kapoki w Cenie wycieczki)
Rekiny Wielorybie objęte są programem ochrony tego gatunku. Ochrona przed człowiekiem dotyczy min. nie zakłócania w sposób ciągły jego spokoju w miejscu żerowania. Dlatego tez ilość zejść do wody uzależniona jest od warunków atmosferycznych, ilości rekinów czyli Tiburon Ballena w miejscu żerowania,  ilości chętnych uczestników na snorkeling oraz od ilości łodzi przebywających  na tych terenach. To kapitan łodzi oceniając sytuację na miejscu decyduje ile razy można uczestniczyć w pływaniu z rekinem.
Gwarantowane są minimum dwa skoki dla każdego uczestnika, jednak wszystko zależy od warunków na morzu, ilości rekinów i umiejętności klienta w wodzie.

Program wycieczki.

Poranny wyjazd z hotelu o godzinie wcześniej ustalonej z każdym uczestnikiem indywidualnie. Godziny wyjazdu uzależnione są od usytuowania miejsca waszego wypoczynku. Przejazd klimatyzowanym środkiem transportu w kierunku portu w Cancun.
Po przybyciu do portu chwile  odpoczynku, możliwość skorzystania z toalety, przebieralnie, lekkie śniadanie kontynentalne: kawa, owoce, ciasto.
 
 
Po poczęstunku, przesiadka na łódki motorowe na której otrzymacie Państwo maski, rurki oraz kapoki i pod opieką przewodnika polskojęzycznego ruszamy na ok. 50 minutową podróż po Morzu Karaibskim w kierunku Wyspy Kobiet w poszukiwaniu Rekinów Wielorybich. Piękne widoki, możliwość zobaczenia delfinów, żółwi, płaszczek  w ich środowisku naturalnym. W trakcie drogi przeprowadzony zostanie  instruktaż dotyczący sposobu pływania, poruszania się w wodzie w otoczeniu tych wspaniałych ryb, zasady bezpieczeństwa, sposób i zasady używania sprzętu do snorkelingu. Komentarz przewodnika dotyczący informacji o Rekinie Wielorybim, ciekawostki.  Każdy z uczestników otrzymuje: maskę z rurką, kapok, płetwy. Kapok jest obowiązkowy do pływania z rekinem wielorybim.
 
Przybycie na teren żerowania Tiburon Balleny (hiszp.) Rekin ten jest nieszkodliwy dla człowieka, powolny, płynie spokojnie, co umożliwia relaksacyjne pływanie z nim na powierzchni wody. Pływanie z rekinem odbywa sie na wodach Morza Karaibskiego w okolicach Isla Mujeres i Isla ContoyCzas trwania snorkelingu dla łodzi to 2 godzinySkoki do wody i snorkeling wykonujemy w grupach po 2 uczestników z certyfikowanym przewodnikiem nurkowym. W trakcie snorkelingu, między kolejnymi skokami na pokładzie łodzi do dyspozycji uczestników są napoje orzeźwiające, butelkowana woda.
 
 
Po zakończeniu części programu tj. pływaniu z rekinem, przejazd w kierunku Isla Mujeres – Wyspy Kobiet. Zatrzymanie się na płytkich wodach Morza Karaibskiego wokół wyspy Playa Norte, relaksująca kąpiel, wypoczynek, zdjęcia, 30 minutowy snorkeling. Lekki lunch: ceviche, guacamole, owoce, napoje orzeźwiające w cenie wycieczki. Istnieje możliwość zamówienia posiłku wegetariańskiego. Poinformuj nas o tym przy zamawianiu wycieczki. Ok. godz. 14.30 powrót na łódź i przejazd w kierunku do portu w Cancun. Przesiadka do klimatyzowanych busów,  pożegnanie i zakończenie wycieczki. Powrót do hotelu.
 
 
CENA I WARUNKI
 NAJNIŻSZE CENY!  – Polskojęzyczny przewodnik instruktor! – Żadnych dodatkowych dopłat!
 
 
 
 

 

 
skontaktuj się z nami przez whatsapp
  skontaktuj się z nami przez whatsapp
  skontaktuj się z nami przez whatsapp
x
skontaktuj się z nami przez whatsapp
skontaktuj się z nami przez whatsappl
skontaktuj się z nami przez whatsapp

+52 9841328060

      +52 9841328060

x
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*Dzieci od lat 4 do lat 10 mogą uczestniczyć w wycieczce na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej lub prawnego opiekuna. Z uwagi na bezpieczeństwo małoletniego decyzję o uczestnictwie w snurkowaniu z rekinem podejmuje ostatecznie kapitan. Osoby dorosłe proszone są o opiekę nad dziećmi w trakcie trwania wycieczki oraz na łodzi również. 

Cenazawiera

przejazd klimatyzowanym środkiem transportu, butelkę wody mineralnej, śniadanie kontynentalne, woda i napoje bezalkoholowe przez cały dzień, lunch : ceviche z krewetek, guacamole, sprzęt do snorkelingu: maska , rurka, płetwy, kapok, przewodnika nurkowego w trakcie snorkelingu, opłaty za wstęp na teren rezerwatu. polskojęzyczny przewodnik!

Nowość! wycieczka dostępna jest również przy udziale przewodników w języku: niemieckim, holenderskim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim.

Cenanie zawiera

napiwków dla obsługi łodzi i przewodnika polskojęzycznego, opłat za zdjęcia, pianki, wydatków własnych.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla grup zorganizowanych powyżej 6 osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Uwagi

– Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój kąpielowy, okulary przeciw słoneczne, ekologiczny filtr przeciw słoneczny, nakrycie na głowę, sandały, jeśli masz kombinezon nurkowy czyli piankę, płaszcz przeciwdeszczowy przydatny na łodzi w trakcie poruszania się po morzu, ewentualnie własną maskę i rurkę, aparat fotograficzny, kamerkę, drobne pieniądze na napiwek dla kierowcy i obsługi łodzi.

– Osoby mające problem z chorobą lokomocyjną proszone są o zaopatrzenie się i zażycie leku przed podróżą. Wycieczka nie jest zalecana kobietom w ciąży, osobą z chorym kręgosłupem oraz sercem.

– Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu indywidualnego dla osób i grup zorganizowanych z polskojęzycznym przewodnikiem i transportem. Napisz do nas info@mexicoentero.pl

– Prosimy o używanie tylko środków do opalania przyjaznych dla środowiska. Istnieje możliwość wynajęcia na miejscu pianki / kombinezon, ilość ograniczona / oraz zakupu dodatkowo zdjęć.

– Czas podany w opisie wycieczki jest szacunkowy i może się różnić od czasu rzeczywistego. Powodem różnicy może być np. pogorszenie się warunków atmosferycznych, natężenie ruchu na drodze, i innych zdarzeń wynikłych nie z winy organizatora, siły wyższej.

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 72 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

– W przypadku nie zobaczenia rekinów wielorybich klient ma prawo zmienić termin lub otrzymać certyfikat na ponowne odbycie wycieczki (ważny 1 rok)

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
3 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!