whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Tulum Express

0
Cena
From$110
Cena
From$110
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

4174

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Majestatyczne budowle Majów nad morzem Karaibskim
Piwo! soczek! woda mineralna! pozwolenie na filmowanie na strefach! – w cenie wycieczki.

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. Każdy z uczestników wycieczki otrzymuje  butelkę wody mineralnej. Następnie przejazd wewnętrznym środkiem transportu do ruin w Tulum położonych około 650 m od parkingu.

Wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów Tulum – Zama, malowniczo położonych na karaibskim klifie. Nazwa Tulum oznacza „zamknięcie” lub „mur” i została nadana współcześnie. Miasto to pierwotnie nazywało się  Zama czyli „świt” lub „poranek” i odnosiło się do jego położenia. Było także portem morski, którego mieszkańcy handlowali z Isla Mujeres, wyspą Cozumel, Gwatemalą oraz centralnym Meksykiem. Miasto Majów otoczone jest z trzech stron murem chroniących jego mieszkańców przed niebezpieczeństwem nadchodzącym od strony lądu oraz od strony morza wysokim klifem oraz widoczną z daleka rafą koralową w ktorej Majowie wydrążyli bezpieczne korytarze.

 
Spacer po strefie, zwiedzanie znajdujących się tutaj obiektów a mianowicie: Świątyni Freskówbudowanej w kilku etapach i służącej min. jako obserwatorium ruchów Słońca, Świątyni Zstępującego Boga (wzniesionej na fundamentach starszej budowli) z wizerunkiem antropomorficznego skrzydlatego stworzenia,opadającego głową w dól, któremu Majowie oddawali cześć wiążąc jego osobę z wizerunkiem Boga Pszczół.
 
 
Świątyni Boga Wiatru – roztaczającej się dumnie nad morzem. El Castillo – Zamek, stojący po wschodniej stronie miasta na skalnym urwisku nad morzem otoczony wewnętrznym murem. Budowla powstawała w trzech etapach. Świątyni Początkowej Serii która swą nazwę zawdzięcza Steli na której została zapisana według kalendarza Majów data odpowiadająca rokowi 564 n.e. Według naszego kalendarza „początkowa seria hieroglifów” w napisie podaje datę jego powstania. Obecnie Stela znajduje się w British Museum.
 

Podziwianie prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna. Przewidziany jest czas wolny ok. 1 godziny na kąpieli w turkusowym morzu i krótki wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu.

 
Cena i warunki
Cena:  
 
Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
110 usd
115 usd
***Dzieci do 3 lat
50 usd
50 usd
Dzieci do 10 lat
  85 usd  
90 usd

Grupy zorganizowane powyżej 15 osób dorosłych

 
zapytaj nas 
info@mexicoentero.pl
 
zapytaj nas
info@mexicoentero.pl

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun do Puerto Morelos

Cenazawiera

transport z/do hotelu, bilety wstępu, opłat za transport do ruin, opiekę polskojęzycznego przewodników trakcie wycieczki oraz na strefie.

Cenanie zawiera

napiwków dla kierowcy

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane codziennie oraz według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Tulum –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki : ok. 5 godzin
Długość trasy: krótka

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem,

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
7 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!