whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Sian Kaan Ekspedycja – Punta Allen

0
Cena
From$180
Cena
From$180
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

8259

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Tropikalny raj – delfiny – snurkowanie – żółwie – fotograficzne safari

Wyjazd z miejsca zakwaterowania busami do bazy w Tulum. Wyprawa w kierunku wioski rybackiej Punta Allen, znajdującej się na terenie pięknego Rezerwatu Biosfery Sian Ka’an zwanego miejscem gdzie narodziło się słonce, wpisanego w 1986 roku na listę UNESCO

Przejazd drogą nieutwardzoną z pięknymi widokami idyllicznych plaż i dzikimi szlakami rezerwatu Sian Ka’an do miejsca, gdzie czekać na nas będą łódki motorowe.

Przesiadka na łodzie. Rejs łódkami motorowymi po wodach rezerwatu. Podziwianie przepięknej nadmorskiej fauny, ptactwa wodnego, jak również możliwość obserwacji delfinów i żółwi w ich środowisku naturalnym.

Pływanie łodzią wśród kanałów namorzynowych. W trakcie pływania przewodnik opowie Państwu o miejscu, w którym się znajdujecie.

Pływanie, snurkowanie z maską i rurką w wodach Morza Karaibskiego. Decyzję o snorkelingu na miejscu podejmuje kapitan, mając na uwadze warunki pogodowe, bezpieczeństwo… Obserwacja podwodnego życia rafy koralowej.

 

Relaksująca kąpiel w wodach laguny zwanej „basenem naturalnym”. Możliwość wykonywania zdjęć, filmowanie w trakcie wycieczki. Powrót do wioski Punta Allen. Obiad przy plaży. Odpoczynek, o ile czas pozwoli spacer po wiosce.

 

Powrót do miejsca zbiórki – Tulum. Przejazd do miejsc zakwaterowania.

Cena i warunki
 Cena:   
Wiek uczestnika
Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**

Dorosły
 180 usd
 180 usd
 Dzieci do 3 lat
 x
 x
 *Dzieci od 4 do 10 lat
 150 usd
150 usd

 

 

* dzieci od lat 4 do 10 mogą uczestniczyć w wycieczce na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej / opiekuna prawnego. Dzieci te nie uczestniczą w snurkowaniu (snorkelingu) z maską i rurką.

Cenazawiera

transport z miejsca zakwaterowania / punktu odbioru do bazy w Tulum w wygodnym, w pełni ubezpieczonym i klimatyzowanym busem, przejazd samochodem typu VAN na całej trasie od Tulum do miejsca postoju łódek, benzynę i opłaty drogowe, opłaty parkingowe, bilety wstępu do Rezerwatu, rejs łódkami po wodach rezerwatu, opłaty za sprzęt do snorkelingu : maskę, rurkę i kapok, kąpiel w naturalnym basenie na terenie rezerwatu, obiad, napoje do obiadu bezalkoholowe, napoje w czasie trwania wycieczki, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki, opiekę przewodnika lokalnego na łódkach i w czasie snorkelingu, przejazd busami do hotelu lub punktu odbioru

Polskojęzyczny przewodnik dla grup od min 6 pełnopłatnych uczestników wliczony w cenę. Przy grupach mniejszych przewodnik dodatkowo płatny lub możliwość realizacji wycieczki z przewodnikiem angielsko- hiszpańsko- lub niemieckojęzycznym.

Cenanie zawiera

napiwków dla przewodnika lokalnego na łodzi, napojów innych, niż te ujęte w programie, wydatków osobistych.

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Punta Allen –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: wycieczka wymagająca dobrej kondycji fizycznej. Wycieczka nie jest dla osób mających problem z kręgosłupem, szyją lub innymi częściami ciała, gdzie w trakcie jazdy po drodze szutrowej i wyboistej narażone są one na ból. Osoby mające problemy z chorobą lokomocyjną proszone są o zaopatrzenie się i odpowiednie czasowe zażycie lekarstw.
Czas trwania wycieczki: ok. 12 godzin
Długość trasy: średnia

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania oraz dnia wyjazdu

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od miejsca zakwaterowania / hotel, miejsce zbiórki /

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty, ewentualnie własną maskę i rurkę, okulary przeciwsłoneczne, butelkę wody, która przyda się podczas pływania łódką

– powrót do hotelu trwa różnie; w zależności od natężenia ruchu, pogody, wydarzeń losowych itp.

– W wycieczce nie mogą brać udziału kobiety w ciąży.

Jeśli masz pytania napisz do nas info@mexicoentero.pl lub zadzwoń 00521 984 132 80 60

Ceny  biletu wstępu w zależności od sezonu mogą ulec zmianie.

 
 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
3 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!