whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

PIELGRZYMKA DO MEKSYKU

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

3281

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Pielgrzymka do Matki Boskiej z Guadalupe – Meksyk 14 dni
      z wypoczynkiem All Inclusive w Acapulco !

Dzień 1

Zbiórka uczestników na lotnisku w Berlinie o godz. 05.00, odprawa bagażowa i wylot do Londynu o godz. 07:00. Przylot do Londynu o godz. 08:05, wylot do Meksyku o godz. 12.40. Przylot do Miasta Meksyk o godz. 18.20, spotkanie z polskojęzycznym pilotem i przewodnikiem grupy, przejazd do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Bazyliki Matki Bożej z Guadalupe. Zwiedzanie Miasteczka Matki Bożej- piękne kościoły i kaplice związane z kultem Madonny objawionej na Tepeyaku. Msza św. w jednej z górnych kaplic. Czas wolny na ind. modlitwę i zakupy pamiątek. Przejazd do strefy archeologicznej Teotihuacan, oddalonej o 48 km od stolicy. Wspaniałe Piramidy: Słońca, Księżyca, Pierzastego Węża. Zwiedzanie zespołów pałacowych m.in. Quetzalpapalotla. Kolacja w pobliżu piramid. Krótki pokaz folkloru indiańskiego. Powrót na nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do Narodowego Muzeum Antropologii i Historii, które posiada zbiory archeologiczne dotyczące dawnych i współczesnych Indian meksykańskich. City tour po Centrum Historycznym (m.in. Plac Zocalo, Pałac Narodowy, Katedra Metropolitarna). Msza św. w Katedrze. Przejazd do dzielnicy miasta Xochimilco i przejażdżka stylizowanymi gondolami po dawnych kanałach azteckich. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd malowniczą drogą biegnącą wzdłuż słynnych wulkanów do stanu Puebla. Zwiedzanie tego najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku: kolonialna Starówka, kościół św. Dominika, Katedra. Msza Święta. Przejazd do tętniącego życiem Veracruz. Kolacja. Wieczorny spacer po roztańczonym Veracruz.

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Villahermosa – zwiedzanie Parku Olmeków: kompleksu archeologiczno – przyrodniczego. Msza Święta. Przejazd na nocleg do Palenque. Kolacja i nocleg.

Dzień 6

Śniadanie. Zwiedzanie porozrzucanych w dżungli budynków Majów w Palenque: Świątynia Inskrypcji, Świątynia Krzyża, Świątynia Słońca. Przejazd do San Cristobal de las Casas. Po drodze wizyta pod kaskadami Agua Azul, możliwość kąpieli i spacerów wzdłuż kaskad. Wieczorny spacer po stolicy zapatystów – San Cristobal. Msza Święta w kościele Santo Domingo. Kolacja i nocleg.

Dzień 7

Śniadanie. Wizyta w indiańskich wioskach San Juan Chamula i Zinacantan. Przejazd do Kanionu Sumidero – spływ motorówkami w dramatycznej scenerii kanionu. Kolacja i nocleg w Tehuantepec.

Dzień 8

Śniadanie. Po drodze krótki postój przy najstarszym drzewie Meksyku w miejscowości Tule. Przystanek przy targach wyrobów indiańskich Zwiedzanie położonej na wzgórzu dawnej stolicy cywilizacji Zapoteków – Monte Alban. Przyjazd do Oaxaca i wieczorny spacer po centrum. Msza Świętą w Santo Domingo. Kolacja i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie. Przejazd malowniczą drogą, w scenerii charakterystycznych dla Meksyku kaktusów do „srebrnego miasta” Taxco. Wieczorem przyjazd do Taxco, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 10

Zwiedzanie Taxco: spacer po uliczkach kolonialnego miasta, kościół Św. Priscylii i Św. Sebastiana – Msza Święta. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Przejazd do najsłynniejszego kurortu Pacyfiku – Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu przy plaży. Kolacja i nocleg.

Dzień 11 - 12

Śniadanie. Pobyt „All Inclusive” w hotelu położonym przy plaży w Acapulco.

Dzień 13

Po śniadaniu przejazd do Bazyliki Matki Bożej w Gwadalupe: Msza Święta. Pożegnanie z Sanktuarium. Obiadokolacja i transfer na lotnisko. Wylot z Meksyku o godz. 21:00.

Dzień 14

Przylot do Londynu o godz. 13:00, następnie wylot do Berlina o godz. 16:00, lądowanie w Berlinie o godz. 18:50. Zakończenie pielgrzymki.

Cena i warunki

Cena pielgrzymki:   szczegółowe informacje info@mexicoentero.pl

 

Cena zawiera:


-Zakwaterowanie w Hotelach ****, pokoje dwuosobowe z łazienkami
-Bilety lotnicze na trasie BER-MEX-BER z opłatami lotniskowymi
-Śniadania i obiadokolacje, all inclusive w Acapulco
-Napiwki w hotelach i restauracjach
-Transfery i transport klimatyzowanym vanem
-Bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania według programu
-Opiekę i informacje przewodnika-pilota w j.polskim podczas pobytu w Meksyku
-Ubezpieczenie KL z wliczoną opcją chorób przewlekłych do 25 000 € i NNW do 2500 €  

 

Cena nie zawiera

-napojów do posiłków (oprócz all inclusive w Acapulco)
-napiwków dla kierowcy i przewodnika (ok. 20 usd/os., płatne na miejscu).

 

Uwaginiezbędny paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu; na życzenie pok. 1-os. za dopłatą 950 zł.

Zdjęcia
6 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!