whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Pielgrzymka do Kolumbii Ziemi Męczenników i Wyznawców

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2446

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
PIELGRZYMKA DO KOLUMBII
ZIEMI MĘCZENNIKÓW I WYZNAWCÓW

1 Dzień: przylot Bogota

Przylot do Bogoty. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

2 Dzień: Bogota - Zipaquira - Villa de Leyva

Śniadanie. Przejazd do Zipaquira, małego miasteczka położonego ok. 50 km od Bogoty). Zwiedzanie katedry w kopalni soli, Msza Święta. Spacer po głównym placu miasta, przejazd do Villa de Leyva. Spacer po kolonialnym mieście. Kolacja. Nocleg w hotelu.

3 Dzień: Villa de Leyva - Ecce Homo - Raquira - Bogota

Śniadanie. Wyjazd do Ecce Homo – najstarszy w Kolumbii dominikański klasztor z XVII w., Msza Święta. Przejazd do Muzeum Paleontologicznego ¨El Fossil¨. Wyjazd do Bogoty, lunch w przydrożnym lokalu, gdzie przygotowywany jest lokalny grill – fritanga. Po drodze wizyta w mieście ¨kolorowych domów¨ – Raquira. Czas na zakupy pamiątek, z których słynie miasteczko. Przejazd do pomnika „Puente de Boyaca”, miejsca zwycięskiej walki Simona Bolivara z wojskami hiszpańskimi w walce o niepodległość. Powrót do Bogoty. Kolacja i nocleg.

4 Dzień: Bogota - Armenia

Śniadanie. Zwiedzanie miasta: główny plac Bogoty wraz z pałacem prezydenckim, La Candelaria stara dzielnica Bogoty, teraz miejsce gdzie spotykają się artyści. Spacer przez plac, gdzie do tej pory sprzedawane są szmaragdy na ulicy, kościół św. Franciszka oraz Muzeum Złota. Kolejka linowa wjazd na wzgórze Montserrat, gdzie znajduje się Sanktuarium ¨Del Cristo Caido¨. Msza Święta. Transfer na lotnisko, przelot do Armenii, Stolicy Strefy Kawowej. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

5 Dzień: Armenia - Solento

Śniadanie. Wyjazd na plantacje kawy, zapoznanie się z procesem wytwarzania kawy. Przejazd do małego miasteczka Solento, gdzie można zakupić pamiątki związane z regionem kawowym. Po drodze wizyta w Ogrodzie Botanicznym, najważniejszej motylarni w Kolumbii. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

6 Dzień: Armenia - Santa Marta

Śniadanie.Wyjazd na lotnisko, przelot do Santa Marta z przesiadką w Bogocie. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

7 Dzień: Santa Marta - Park Tayrona

Śniadanie. Wyjazd do Parku Tayrona. Trekking ok. 45 minut, przez las tropikalny, obserwowanie pięknej przyrody lasu tropikalnego wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO. Dla chętnych przejazd konno lub na grzebiecie muła (dodatkowo płatne). Na końcu spaceru czekają na Państwa najpiękniejsze plaże Karaibów, na których mogą Państwo wypocząć. Lunch w lokalnej restauracji. Droga powrotna przez las i powrót do hotelu. Msza Święta. Nocleg.

8 Dzień: Santa Marta - Cartageny de Las Indias

Śniadanie. Przejazd do Cartageny de Las Indias. Zwiedzanie kolonialnego, ufortyfikowanego miasta, w którym mieszka Gabriel Garcia Marquez, i gdzie filmowano m.in. sceny do filmu ¨Misja¨ oraz ¨Miłość w czasach zarazy¨. W programie zwiedzania Sanktuarium „La Popa” oraz Zamku św. Filipa a także punkty widokowe, które są umiejscowione na dawnych warowniach otaczających starą część miasta- Spacer po Starówce wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO. Msza Święta. Kolacja i nocleg w hotelu.

9 Dzień: Cartageny de Las Indias - San Andres

Śniadanie. W zależności od godziny wylotu, wolny poranek na samodzielny spacer po Starówce. Transfer na lotnisko i przelot na przepiękną karaibską wyspę San Andres, ulubione miejsce odpoczynku Kolumbijczyków, słynące z przepięknych plaż, przejrzystej wody, uśmiechniętych mieszkańców oraz wszędzie obecnej muzyki reggae i calypso. Msza Święta. Zakwaterowanie w hotel All inclusive. Nocleg.

10 Dzień: San Andres

Wypoczynek i korzystanie z formuły All Inclusive, oraz możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych. Msza Święta.

11 Dzień: San Andres

Wypoczynek i korzystanie z formuły All Inclusive, oraz możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych. Msza Święta.

12 Dzień: San Andres - Bogota - wylot

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przelot do Bogoty. Wylot do Europy.

Zdjęcia
5 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!