+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

PERŁY JUKATANU 2 Cenoty i Snorkeling z Żółwiami

0
Cena
From$145
Cena
From$145
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

9100

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
PERŁY JUKATANU
2 cenoty i snorkeling z żółwiami

Snorkeling z żółwiami na rafie koralowej, kąpiele i relax w cenotach, świat formacji skalnych; stalagmitów, stalaktytów i stalagnatów.

Poranny wyjazd z hotelu. Przejazd w urokliwe miejsce na snorkeling z żółwiami wsród rafy koralowej. Przygotowanie sprzętu do snorkelingu, szkolenie dotyczące zasad zachowania się i bezpieczeństwa w warunkach naturalnych w bezpośredniej bliskości ze zwierzętami morskimi. Około 45 minutowy snorkeling w Morzu Karaibskim z przewodnikiem/instruktorem. Możliwość wzięcia prysznica. Czas na ostatnie zdjęcia.  

Prawdziwym skarbem półwyspu Jukatan są cenoty, które w języku Majów oznaczają studnie wapienne wypełnione stojącą wodą („dzonot”). Ukryte w dżungli jaskinie, które tworzą długie korytarze, pełne stalaktytów i stalagmitów.

Co jakiś czas ciemność rozświecana jest przez światło dzienne, które dociera tu przez otwory w powierzchni ziemi, przez które widać pochylające się nad wodą drzewa miejscowej dżungli. I tam Was zabieramy!

Przejazd w kierunku 2 najpiękniejszych cenot prawdziwych pereł wśród podwodnego świata Jukatanu. Orzeźwiająca kąpiel, pełen relax, skoki do wody, pływanie, zabawa bez pośpiechu. Eksploatacja podwodnego świata  – wizyta i 45 minutowy pobyt w każdej cenocie. Możliwość snorkelingu.

Do Państwa dyspozycji są kapoki, maska, rurka.  Snurkowanie w krystalicznie czystych wodach cenoty. Podziwianie formacji skalnych: stalagmitów i stalaktytów.

Odpoczynek. Czas wolny. Obiad. Powrót do hotelu.

Cena i warunki

 

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos
Dorosły
145 usd
150 usd
Dzieci do 5 lat
115 usd
120 usd

*Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Puerto Morelos / centrum / do Cancun / strefa hotelowa, centrum /.

*Rodzice lub osoby prawne biorą całkowitą odpowiedzialność za dzieci w trakcie wycieczki, podczas snorkelingu w morzu oraz zabaw w cenocie. Od ich decyzji należy czy dziecko będzie uczestniczyło w każdym punkcie programu.

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

przejazdy komfortowym klimatyzowanym środkiem transportu, lunch: ciasteczka, wodę, profesjonalnego przewodnika nurkowego w trakcie snorkelingu z żółwiami, kąpiele i relax w cenotach, wszystkie opłaty, sprzęt do snorkelingu: na rafie koralowej kapok, płetwy, maskę z rurką, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie wycieczki, wstęp do rezerwatu żółwi, wstęp do cenot, szafki odzieżowe, kapoki w cenotach, obiad.

Cenanie zawiera

zwyczajowy napiwek dla kierowcy, przewodnika, napoje do obiadu, sprzętu do snorkelingu w cenotach.

Warunki

Kiedy: poniedziałki, środy, soboty.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy –> powrót do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki: ok. 7 godzin
Wstęp do Rezerwatu żółwi gratis!
Długość trasy: średnia

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki nie zależy od liczby uczestników.

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

– osoby mające swój sprzęt do snorkelingu, proszone są do wzięcia go ze sobą. Przyda się w cenotach.

* wycieczka dla grup mniej niż 6 osób realizowana jest  przy udziale przewodnika hiszpańsko, angielskojęzycznego wliczonego w cenę, przewodnik polskojęzycznych przy grupach mniejszych niż  6 osób dorosłych dodatkowo płatny.

 

 

Zdjęcia
6 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!