whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Nurkowanie zwiedzanie wypoczynek

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

3037

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wycieczki
NURKOWANIE, ZWIEDZANIE, WYPOCZYNEK

Dzień 1

Śniadanie. Wyjazd z hotelu . Przejazd do Valladolid. Spacer po kolonialnym miasteczku Valladolid – zocalo , kosciół parafialny. Przejazd do prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów Chichen Itza, wpisanego w 1988 roku na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a w 7 lipca 2007 ogłoszonego jednym z Siedmiu Nowych Cudów Świata. Podziwianie wyjątkowego połączenia architektury Majów i Tolteków: Piramida Kukulkana, Obserwatorium Astronomiczne, Boisko do Gry w Pelotę, Świątynia Tysiąca Kolumn, Świątynia Jaguara, Świątynia Wojowników, Święta Studnia. Czas wolny na zakupy rzemiosła i pamiątek. Obiad i możliwość kąpieli w cenocie Ikkil. Przejazd do stolicy Jukatanu Meridy. Dla chętnych nocny spacer po placu głównym miasta. Nocleg w Meridzie.

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy szlaku Puuc Uxmal: Pałac Namiestnika, Czworokąt Mniszek, Wielka Piramida, Piramida Wróżbity, Boisko do Gry w Pelotę, Gołębnik. Wyjazd w kierunku małej wioski rybackiej Celestun. Rejs łódką w poszukiwaniu różowych flamingów, kanał namorzynowy. Odpoczynek na plażach Zatoki Meksykańskiej. Obiad. Powrót do hotelu w Playa del Carmen.

Dzień 3 i 4Czas wolny. Odpoczynek

Dzień 5Tulum – Coba – snorkeling na rafie koralowej z żółwiami

Przejazd do malowniczo usytuowanego nad brzegami Morza Karaibskiego miasteczka – miejsca żółwi. Snorkeling na drugiej pod względem wielkości rafie koralowej na świecie wśród żołwi, płaszczek i wielokolorowych ryb. Wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów malowniczo położonych na karaibskim klifie. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna. Obiad w meksykanskiej restauracji przy Lagunie. Przejazd do ukrytego w sercu jukatańskiej dżungli jednego z największych ośrodków Majów – Coba. Jazda rowerem lub rikszami po kamiennych drogach zwanych sacbe. Podziwianie najważniejszych budowli miasta: Boiska do Gry w Pelote, Zespół Malowideł oraz największej na Jukatanie liczącej 42 metry Wielkiej Piramidy – Nohoch Mul. Obiad Powrót do hotelu.

Dzień 6Dzień wolny. Odpoczynek

Dzień 7Śladami Mówiącego Krzyża

Śniadanie. Wyprawa w poszukiwaniu i eksploracji współczesnego świata Majów. Wczesnym rankiem wyjazd z hotelu w kierunku Felipe Carrillo Puerto. Wizyta na targu. Przejazd do świętego i nie zawsze dostępnego dla „białych” Sanktuarium Mówiącego Krzyża nierozerwalnie związanego z historią jukatańskich Majów. Wizyta w jednej z wiosek Majów, do której nie docierają turyści: spacer po wiosce, wizyty w domach. Wizyta u prawdziwego kapłana religii Majów. Uczestnictwo w rytuale błogosławieństwa, oczyszczania zakończonego relaksującą kąpielą w cenocie. Obiad. Powrót do hotelu.

Dzień 8

Śniadanie. Spotkanie w bazie. Przejazd, nurkowanie w cenocie – Gran Cenota & Calavera. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 9

Śniadanie. Przejazd do miejsca nurkowania – cenot. Nurkowanie w cenotach Chac-Mool, Kukulkan. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 10

Śniadanie. Przejazd do cenoty Dos Ojos , dodatkowo nurkowanie nocne na rafie Moc -Che. Powrot do hotelu Czas wolny. Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 11

Śniadanie. Przejazd na nurkowanie w cenocie Angelina & Car Wash . Powrot do hotelu. Czas wolny. . Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 12

Śniadanie. Rano transfer na Cozumel. Nurkowania na drugiej pod względem wielkości rafie koralowej na Cozumelu (Santa Rosa). Transfer powrotny do hotelu. Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 13

Śniadanie. Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 14

Ostatnie chwile odpoczynku. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Cancun i wylot.

Program wycieczki Jukatan 2 dni

Dzień 1

Przylot do Cancun. Przywitanie i spotkanie z przewodnikiem, transfer do hotelu w Playa del Carmen. Zakwaterowanie w hotelu z opcją „all inclusive” 4*, wypoczynek po podróży. Nocleg w Playa del Carmen.

Dzień 2 -3

Chichen Itza – Ikkil – Valladolid – Merida – Uxmal – Celestun

Cena i warunki
Uczestnik
Jukatan 2 dni
Jukatan 14 dni
dorośli

napisz do nas info@mexicoentero.pl

napisz do nas info@mexicoentero.pl

dodatkowa opłata za sprzęt napisz do nas info@mexicoentero.pl

napisz do nas info@mexicoentero.pl

Cena zawiera transport.

Zdjęcia
9 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!