+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Merida i Uxmal w 1 dzień

0
Cena
From$185
Cena
From$185
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

4405

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
W krainie sizalu  –  Imperium Czarownicy i Karła

We wczesnych godzinach rannych wyjazd z hotelu. Krótki postój na śniadanie. Przejazd do Uxmal, najpiękniejszego przykładu baroku Majów – wpisanego w 1996 roku na listę UNESCO.

Zwiedzanie stolicy szlaku Puuc Uxmal: Pałac Namiestnika, Czworokąt Mniszek, Wielka Piramida, Piramida Wróżbity, Boisko do Gry w Pelotę, Gołębnik. Możliwość wejścia na piramidę.

Dojazd do Meridy – Białego Miasta. Przejazd piękną Aleją Paseo de Montejo, przy której stoi najwięcej kolonialnych rezydencji sizalowych baronów, niegdyś licznie zamieszkujących Meridę.

Spacer po głównym placu miasta. Zwiedzanie Pałacu Gubernatora z freskami z historii Jukatanu, Katedra, Pałac de Montejo. Czas wolny na spacer po mieście. Obiad w restauracji meksykańskiej.  W późnych godzinach wieczornych powrót do hotelu.

Cena i warunki
 
 
Wiek uczestnika
 
Playa del Carmen*

 

Cancun, Puerto Morelos**

Dorosły
185 usd
195 usd
Dzieci do 5 lat
70 usd
70 usd
Dzieci od 6 do 11 lat
140 usd
140 usd

Grupy zorganizowane powyżej 12 osób dorosłych

 
175 usd
 
175 usd

 

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun / centrum, strefa hotelowa /  do Puerto Morelos

Cenazawiera

transport klimatyzowanym środkiem transportu z/do hotelu, opłatę za używanie kamer Go Pro i Selfie Sticks na strefie archeologicznej, nieograniczoną ilość butelkowanej wody mineralnej, śniadanie, obiad, bilety wstępu do miejsc zwiedzanych, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy, opłat za napoje do posiłku.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

– Przy grupach zorganizowanych od 14 osób dorosłych oferujemy ceny promocyjne!

Warunki

Kiedy:
klient indywidualny oraz grupy zorganizowane codziennie oraz według ustalonych wcześniej terminów. Skontaktuj się z nami w sprawie najbliższego terminu. 

Gdzie:  
wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Uxmal i Merida  –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .

Wiek uczestników: 
bez ograniczeń, sugerowany wiek od 10 lat …
Czas trwania wycieczki: ok. 15 godzin 
Długość trasy: bardzo długa

Polityka odwołania wycieczki:
Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w przypadku mniejszej liczby uczestników cena wzrasta. Gratis ma zastosowanie tylko w przypadku wymagalnej minimalnej ilości uczestników dorosłych.

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), ewentualnie własną maskę i rurkę, okulary przeciwsłoneczne, płyn na komary

– osoby chcące wyjść na piramidę ze względów na bezpieczeństwo przy wspinaniu się – prosimy zabrać ze sobą (na zmianę) tzw “buty z piętą” przylegające do powierzchni stopy (np. adidasy, sandały)

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
6 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!