whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

REJS KATAMARANEM NA ISLA MUJERES – WYSPA KOBIET

0
Cena
From$145
Cena
From$145
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

14677

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
`PLYWANIE KATAMARANEM – SNORKELING – JAZDA WÓZKAMI GOLFOWYM PO WYSPIE – OPEN BAR –  OBIAD W FORMIE BUFETU – ZWIEDZANIE WYSPY – PLAŻOWANIE –RELAX I ODPOCZYNEK NA PLAZY BEACH CLUB

Wycieczka jest idealna zarówno dla dorosłych jak i dzieci. To będzie dzień pełen atrakcji!!!

 

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca, przejazd do portu w Cancun.


Z portu w Cancún ruszymy w podróż katamaranem na tajemniczą Wyspę Kobiet (Isla Mujeres). Rejs katamaranem wokół wyspy po turkusowych wodach Morza Karaibskiego pozwoli zrobić Państwu fantastyczne zdjęcia, zażyć kąpieli słonecznej w otoczeniu rajskich krajobrazów.

Wyspa Kobiet – Isla Mujeres kusi rajskimi plażami i turkusem otaczającego ją Morza Karaibskiego. Wyspa nazwę swoją zawdzięcza Hiszpanom, którzy w trakcie przebudowy wyspy natrafili na zakopane figurki kobiet.  Wyspa była miejscem związanym z piratami.


Na pokładzie, muzyka, taniec i dobra zabawa. To będzie dzień pełen atrakcji, a 40 minutowy snorkeling będzie jego częścią. Poprzez powierzchniowe pływanie wraz z kapokiem, maską, rurką i płetwami mają Państwo możliwość podziwiania podwodnego morskiego życia fauny i flory.  To raj, który przyciągające co roku rzesze miłośników nurkowania i snorkelingu, a od czerwca do września można obserwować w pobliżu rekiny wielorybie, które w tym okresie odwiedzają to miejsce.

W trakcie rejsu do Państwa dyspozycji na pokładzie jest wciąż otwarty bar z nielimitowanymi napojami oraz lokalnymi alkoholami. Otwarty bar obejmuje: tequilę, rum, wódkę, piwo, napoje bezalkoholowe, soki i wodę.

Po zejściu na ląd czas na zakupy oraz meksykański lunch w formie bufetu wraz z open barem (OPEN BAR OBOWIĄZUJĘ PO SNORKELINGU). Czas relaksu w Beach Clubie.

Istnieje możliwość / w ramach dostępności wózków golfowych / dla chętnych zamiast pobytu na plaży 45 minutowy przejazd wózkami golfowymi po wyspie. Punkt widokowy, Punta Sur, Pomnik Bogini Ixchel, City tour po wyspie, piękne widoki…

Powrót na katamaran. Muzyka, zabawa ostatnie chwile w trakcie rejsu do Państwa dyspozycji na pokładzie jest wciąż otwarty bar z nielimitowanymi napojami oraz lokalnymi alkoholami.

Przewidziany czas powrotu do portu w Cancun około godziny 17.00.Transfer do hotelu lub miejsca zbiorki. Zakończenie wycieczki.

Cena i warunki
Wiek uczestnika  Playa del Carmen* Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły 165 usd 165 usd
Dzieci do 3 lat 50 usd 50 usd
Dzieci od 4 -10 lat 125 usd 125 usd
  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych. Minimalny wiek uczestnika od 4 lat…
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

Transfer do portu w Cancun klimatyzowanym , w pełni ubezpieczonym środkiem transportu, rejs katamaranem, przewodnicy dwujęzyczni w tym opieka przewodnika polskojęzycznego, wszystkie opłaty, podatki, Open bar na katamaranie i w Beach Clubie , Snorkeling na rafie koralowej / uzależniony jest od warunków pogodowych /, Sprzęt do snurkowania: nowa 1 rurka na osobę, maska, kamizelka ratunkowa i płetwy, Wizyta w centrum Isla Mujeres – zakupy, czas wolny, Lunch w formie bufetu, relax , odpoczynek na plaży w Beach Club. W ramach dostępności 45 minutowy przejazd wózkami golfowymi w najpiękniejsze zakątki wyspy.

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy samochodu i obsługi katamaranu, wydatków własnych, zdjęć.

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane codziennie oraz według ustalonych wcześniej terminów.

Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> katamaran CANCUN – ISLA MUJERES – CANCUN –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca.

Wiek uczestników: Od minimum 4 lat…

Czas trwania wycieczki: 09.30 – 17.00 + czas wyjazdu i dojazdu do Państwa hotelu

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

W wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania, Program może ulec zmianie w sytuacjach niezależnych od organizatora. Minimalny wiek uczestnika w snorkelingu od 8 lat…

Godzina zbiórki ustalana jest z klientami indywidualnie w zależności od miejsca zakwaterowania.

Powrót do hotelu trwa różnie i uzależniony jest od położenia hotelu, natężenia ruchu, pogody, wydarzeń losowych.

Osoby, kierujące wózkiem golfowym, powinni mieć prawo jazdy oraz zabrania się jej spożywania alkoholu.

Wszystkie produkty, które zamierzacie użyć w trakcie wycieczki typu kremy przeciwsłoneczne, kremy po opalaniu czy środki odstraszające komary muszą być produktami biodegradowalnymi.

Zabierz ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik, sandały lub buty przewiewne, dodatkową odzież na przebranie.

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku niezgłoszenia się na wycieczkę tylko, gdy:

serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.
zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie
Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

Jeśli masz pytania napisz do nas info@mexicoentero.pl lub zadzwoń 00521 984 132 80 60

Fotorelacje z wycieczek dostępne są na naszym FACEBOOK – zapraszamy
 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
7 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!