whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

III KULTURY – Miasto Meksyk w 2 dni

0
Cena
Cena
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

5628

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
III kultury – Miasto Meksyk w 2 dni
Dzień 1: MIASTO MEKSYK – PLAC TRZECH KULTUR – GUADALUPE – TEOTIHUACAN
 

Wcześnie rano transfer na lotnisko i przelot do Miasta Meksyk. Wizyta na Placu Trzech Kultur. Zwiedzanie największego maryjnego sanktuarium świata w Guadalupe: Bazylika, Wzgórze Tepeyac, Pomnik Ofiarowanie. Czas wolny na zakupy i chwilę refleksji. Przejazd do jednego z najpotężniejszych miast starożytności Teotihuacan „miejsca gdzie rodzą się Bogowie” wpisanego na liste Unesco. Spacer po strefie archeologicznej: Pałac Ptaka-Motyla, Piramida Księżyca, Aleja Zmarłych. Możliwość wejścia na słynną, prawie 70-metrową Piramidę Słońca. Wizyta w warsztacie obsydianu „świętego kamienia Azteków”  – poznanie jego pochodzenia i zasad wykorzystania oraz obróbki. Możliwość zrobienia zakupów pamiątek.  Przejazd do hotelu. Nocleg w Mieście Meksyk.

opcjonalnie: wieczorem dla chętnych za dodatkową opłatą wieczór folklorystyczny na Placu Garibaldi – pokaz mariachi, walki kogutów, sztuki posługiwania się lassem oraz tańce ludowe i dobra zabawa przy tequili.

Dzień 2: MIASTO MEKSYK – MUZEUM ANTROPOLOGICZNE – ZOCALO – PASEO DE LA REFORMA 
 

Po śniadaniu przejazd główną aleją miasta Paseo de la Reforma do Parku Chapultepec największego parku Meksyku i wizyta w jednym z najlepszych na świecie Muzeów Antropologicznych, w którym znajduje się bogata kolekcja sztuki prekolumbijskiej. Przejazd i zwiedzanie centrum historycznego Mexico City (lista Unesco): Zocalo, główny plac Miasta Meksyk: Kościół Katedralny, Templo Mayor ruiny Wielkiej Świątyni Azteków , Pałac Prezydencki z muralami Diego Riviery. Przejazd na lotnisko i wylot do Cancun. Transfer do hotelu.

Cena i warunki

Zapytaj nas o cenę : info@mexicoentero.pl

Cenazawiera

*Cena wycieczki jest dostosowana indywidualnie dla klienta. Uzależniona jest od liczby uczestników.

transport na trasie hotel – lotnisko w Cancun, transport klimatyzowanym pojazdem podczas zwiedzania Miasta Meksyk, bilety wstępu, śniadanie, nocleg w hotelu 3***, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki i na strefach archeologicznych, opłaty dla obsługi hotelowej

Cenanie zawiera

biletu lotniczego na trasie Cancun – Mexico DF – Cancun, opłat za filmowanie na strefach archeologicznych, obiadów, kolacji , zwyczajowych uznaniowych napiwków dla kierowcy, opłat za napoje do posiłku, opłat za wieczór folklorystyczny.

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane w dowolnym ustalonym terminie.
Gdzie: Miasto Meksyk
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki : 2 dni
Ilość noclegów: 1

Polityka odwołania wycieczki:
Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

Uwagi

– wycieczka realizowana jest od dowolnej liczby uczestników, jednak podana cena wycieczki dotyczy minimum 6 osób pełnopłatnych, w przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulega zmianie (wzrasta) zapytaj nas o cenę!

– warto zabrać ze sobą nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty,aparat fotograficzny lub kamerę, urządzenie do ładowania telefonów, laptopów tzw. przejściówkę, płaszcz przeciwdeszczowy.

– prosimy pamiętać o tym, że miasto Meksyk położone jest na wysokości ponad 2000 m n.p.m., należy więc zabrać ze sobą ciepłą odzież.

– muzea w Meksyku są nieczynne w poniedziałki, przewodnik w takim wypadku o ile będzie to możliwe, zmodyfikuje program tak by zwiedzanie muzeum przełożyć na inny dzień.

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
4 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!