whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl
whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Ek Balam i Rio Lagartos

0
Cena
From$155
Cena
From$155
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

4578

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wycieczki

Królestwo  Czarnego Jaguara – Świat Rożwych Flamingów

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z  wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca.

Wyjazd do odkrytej w 1997 roku strefy archeologicznej Majów, ukrytej w dżungli Ek Balam –  miasta  Czarnego Jaguara.  Zwiedzanie pięknych, nieco ezoterycznych ruin archeologicznych, słynnych dzięki swym rzeźbom i stiukom: Plac Główny z okalającymi go budowlami: Platforma Steli, Piramida Wież z motywem monumentalnych szczęk jaguara, Acropolis, Łuk Trumfialny, Rotunda, Dom Bliźniaczy i Boisko do Gry w Pelote.Możliwość wejścia na piramidę.

Przejazd do Rio Lagartos  – rzeki aligatorów, serca rezerwatu przyrody i dzikiego ptactwa. Ten wielki rezerwat obejmujący zasięgiem ok. 60.000 hektarów zamieszkuje ponad 300 gatunków ptaków, dziesiątki gatunków ssaków i gadów, płazów, ok 100 gatunków ryb, lasy mangrowe, oczka wodne i jest terenem bogatym w różnorodną florę. Ta wyjątkowość miejsca sprawiła, że w 1979 roku władze meksykańskie teren ten ogłosiły Rezerwatem Biosfery. Rejs szalupami po spokojnych wodach laguny namorzynowej.

Możliwość spotkania krokodyli. Fascynująca podróż w świecie natury: różowe jeziora z różowymi flamingami. Różowe Flamingi (po polsku – czerwoniaki)  nazwę swą zawdzieczają jaskrawoczerwonemu upierzeniu. Nazwa ta pochodzi od hiszpańskiego słowa flamenco co oznacza “płonący ogien”.

Możliwość obserwacji pelikanów, ibisów, orłów, czapli, i wielu innych gatunków ptaków brodzących. Kąpiel w „zupie solnej” i kurujących błotach ( mule borowinowym).Relaks, zabawa. Lunch. Powrót do hotelu.

 

Cena i warunki

 

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
190 usd
200 usd
Dzieci do 5 lat
100 usd
120 usd
Dzieci  do 10 lat
165 usd
175 usd

Grupy zorganizowane powyżej 10 osób dorosłych

 
zapytaj nas
 
zapytaj nas

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun do Puero Morelos

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

transport klimatyzowanym środkiem transportu z/do hotelu, bilety wstępu, łodzie 6-osobowe, opłaty za wstęp do rezerwatu, kąpiele błotne, obiad, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki i na strefie archeologicznej, przewodnika lokalnego na łódce, kapoki, wstęp na teren Rezerwatu.

Cenanie zawiera

opłat za używanie urządzeń umożliwiających wykonywanie zdjęć i filmowanie na strefach archeologicznych, zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy, opłat za napoje do posiłku

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane codziennie oraz według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Ek Balam –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki : ok.11 godzin

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 72 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem,

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

– osoby chcące wejść na piramidę, ze względów na bezpieczeństwo przy wspinaniu się, prosimy zabrać ze sobą (na zmianę) tzw “buty z piętą” przylegające do powierzchni stopy (np. adidasy, sandały)

Zdjęcia
5 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!