whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

EK BALAM – COBA – TULUM – Tajemnice Miast Majów

0
Cena
From$165
Cena
From$165
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

5266

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to by Ci pomóc i znamy się na tym co oferujemy 🙂

(+521) 984 132 8060

info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu
Piramidy w jukatańskiej dżungli – Czarny jaguar – Majowie z Tulum

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z  wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. Każdy z uczestników wycieczki otrzymuje box lunch: dorośli piwo, dzieci soczek, ciastka.

Poranny wyjazd do trzech stref archeologicznych. Przejazd do EK- Balam zwanej Czarnym Jaguarem, odkrytej w 1997 roku strefy archeologicznej Majów.  Zwiedzanie pięknych, nieco ezoterycznych ruin archeologicznych słynnych dzięki swym rzeźbom i stiukom: Plac Główny, Platforma Steli, Piramida Wież, Acropolis, Łuk Trumfialny, Rotunda, Dom Bliźniaczy i Boisko do Gry w Pelote.

Transfer do ukrytego w sercu jukatańskiej dżungli jednego z największych ośrodków Majów – Coba. Nazwa Coba znaczy wzburzona woda. Jazda rowerem lub rikszami po kamiennych drogach zwanych Sacbe. Podziwianie najważniejszych budowli miasta: Boiska do Gry w Pelote, Zespół Malowideł oraz największej na Jukatanie liczącej 42 metry Wielkiej Piramidy – Nohoch Mul. Możliwość wejścia na piramidę. Obiad w meksykańskiej restauracji.

Przejazd do przepięknych ruin miasta Majów malowniczo położonych na karaibskim klifie Tulum – Zama. Nazwa znaczy świt lub poranek i pochodzi od usytuowania tego pięknego miasta.  Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna. Możliwość kąpieli w morzu i krótki wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu.

Cena i warunki

 

 Wiek uczestnika

 Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
 Dorosły
165 usd
175 usd
Dzieci do lat 5
 x
  x
Dzieci do 10 lat
     140 usd   
  140 usd
Grupy zorganizowane powyżej 12 osób dorosłych
 
zapytaj nas
 
zapytaj nas

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do Tulum / centrum /

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun / centrum, strefa hotelowa / do Puerto Morelos.

Cenazawiera

transport z/do hotelu, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, opłaty za używanie urządzeń umożliwiających wykonywanie zdjęć i filmowanie na strefach archeologicznych obiad bufet : kawa, owoce gratis, riksze lub rower na strefie archeologicznej w Coba, pociąg w Tulum, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie trwania wycieczki oraz na strefach archeologicznych.

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy, opłat za napoje do posiłku, napiwku dla kierowców riksz

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem,

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

– osoby chcące wejść na piramidę, ze względów na bezpieczeństwo przy wspinaniu się, prosimy zabrać ze sobą (na zmianę) tzw „buty z piętą” przylegające do powierzchni stopy (np. adidasy, sandały)

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami. Nie przyjmujemy banknotów dolarów amerykańskich wydanych do 1996 roku włącznie.

 Obejrzyj nas na kanale Youtube
Zdjęcia
10 odwiedzających rozważa tą wycieczkę w tej chwili!