pl whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Internet w Meksyku

Obecnie prawie wszystkie hotele na terenie Riviera Maya oraz Meksyku odstąpiły od możliwości bezpłatnego korzystania przebywającym w nich turystom z internetu. Jeśli nawet istnieje taka możliwość w hotelach  są to miejsca wydzielone np. lobby hotelowe i to w wyznaczonym tylko czasie.  Zasięg pola działania internetu (powolne, zatłoczone pomieszczenia) powoduje tylko zdenerwowanie, złość i dla „świętego spokoju” kupujemy internet w hotelu. Oczywiście można skorzystać z internetu płatnego od razu po zameldowaniu się ale są to koszta bardzo wysokie.

I tak, mając to na uwadze oraz na Państwa prośbę postanowiliśmy wyjść z propozycją za niewielką kwotę odpłatnego wypożyczenia mobilnego internetu w meksykańskiej sieci Telcel Amigo. Oferta jest skierowana do wszystkich turystów przebywających w hotelach PLAYA DEL CARMEN i CANCUN oraz niektórych hotelach TULUM.

Modem jest kompatybilny z laptopami pracującymi w systemie Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista, Linux i inne.

Dlatego zanim Państwo przylecicie na wypoczynek napiszcie do nas , a my sprawdzimy czy nasza usługa może być zrealizowana w Waszym Hotelu.

W terminie wcześniej ustalonym dostarczymy modem wraz z doładowaniem na kwotę jaką Państwo sami zdeklarują. Napisz do nas info@mexicoentero.pl udzielimy wszelkich informacji o pakietach, możliwościach, etc.

 

 

Zapoznaj się z naszą usługą