pl whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

W czym się specjalizujemy

" To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące." - Paulo Cohelo

Posiadamy bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych w Meksyku i na Jukatanie prowadzonych w języku polskim. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również oferty wycieczek objazdowych, pielgrzymek, obsługi rezydenckiej przez rezydentów polskojęzycznych. Z myślą o Was przekazujemy nasz autorski przewodnik z wieloma praktycznymi poradami, opisami miejsc, które chcemy Wam pokazać tutaj w Meksyku.

Specjalizujemy się w wycieczkach objazdowych i pobytach wypoczynkowych dla grup oraz turystów indywidualnych w najciekawszych zakątkach Morza Karaibskiego i Ameryki Południowej.

Obok wycieczek poznawczo, wypoczynkowych i krajoznawczych mamy zaszczyt zaproponować Państwu bogatą ofertę wycieczek z elementami przygody: adventure, jeepy, pływanie powierzchniowe, nurkowanie głębinowe, wyprawy trampingowe, wyprawy trekkingowe, jazdy Harlejami orazwycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem.

Organizujemy imprezy na zamówienie dla firm i zakładów pracy, seminaria i konferencje, pobyty delegacji, grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych na terenie Meksyku oraz innym kraju Ameryki Łacińskiej. 

Organizujemy również Pielgrzymki tym samym jesteśmy organizatorami turystyki religijnej w Meksyku, Gwatemali, na Kubie oraz w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Poprzez pielgrzymowanie przez „Kontynent Nadziei”, jak nazwał Amerykę Łacińską nasz święty rodak Jan Paweł II, pragniemy ukazać nie tylko piękno tych krajów, ale przede wszystkim przyczynić się do głębokiego przeżycia religijnego poprzez codzienną Eucharystię, opiekę duchową, poznawanie historii i kultury danego kraju, a także kontakt z ludźmi, którzy są przecież żywym obrazem Boga. Nasi przewodnicy, którzy od wielu lat mieszkają w Ameryce Łacińskiej i są ludźmi wiary świetnie przygotowanymi z zakresu podstaw teologii, pragną każdemu z pielgrzymów pomóc w poszukiwaniu „ziaren prawdy” ukrytych w miejscach, do których pielgrzymują. Naszym celem nie jest tylko zwykłe podróżowanie po pięknych i egzotycznych krajach latynoamerykańskich, ale „rekolekcje duchowe w drodze

Naszą inspiracją są Państwa marzenia! Wsłuchując się w nie stworzyliśmy wyjątkowy i jedyny w Meksyku program kulturowy umożliwiający zupełnie nieturystyczny odbiór tego kraju. Proponujemy kilkudniowy pobyt w wiosce Indian Lakandonów w stanie Chiapas i uczestniczenie w życiu jej mieszkańców!

Zapraszamy na podwodną przygodę! Na Morzu Karaibskim znajduje się wiele miejsc do nurkowania, które położone są na drugiej, co do wielkości rafie barierowej na świecie. Są one znane z bogactwa flory i fauny, szczególnie z dobrze rozwiniętego i zachowanego świata koralowców. Prawdziwym skarbem półwyspu Jukatan są cenoty, które w języku Majów oznaczają studnie wapienne wypełnione stojącą wodą („dzonot”). Ukryte w dżungli jaskinie, które tworzą długie korytarze, pełne stalaktytów i stalagmitów. Postanowiliśmy udostępnić realizacje tego marzenia poprzez naukę nurkowania na specjalistycznych kursach nurkowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów polskojęzycznych. Nasi doświadczeni instruktorzy, jako przewodnicy podwodni mogą zapewnić nurkom rzeczową opiekę zarówno w czasie nurkowania jak i po nim. Osobom, które nie miały jeszcze przyjemności nurkowania proponujemy podstawowe kursy nurkowe, a dla chcących pogłębić swoje umiejętności kursy zaawansowane. Zapraszamy do naszego działu Nurkowanie.

Zapraszamy do naszego kanału na Youtube, gdzie znajdą Państwo nie tylko wiele filmów z naszych wycieczek ale również materiały filmowe opowiadające o atrakcjach Jukatanu i innych częściach Meksyku. Jeżeli w przeszłości odwiedzili Państwo z nami te miejsca jest to świetna okazja do odświeżenia pamięci i powspominania. Ci dla których te atrakcje są przyszłością, mogą zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć fragmenty wycieczek, które Państwu oferujemy oraz panującą na nich atmosferę. Zapraszamy do oglądania i komentowania filmów. Zapraszamy również do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjecia prawie ze wszystkich krajów AMERYKI ŁACIŃSKIEJ. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na   

Życzymy niezapomnianych i bezpiecznych przeżyć w tym przepięknym kraju.