pl whatsapp +52 9841328060 info@mexicoentero.pl

Transport

Transport wycieczek odbywa się zawsze czystym, klimatyzowanym pojazdem w komfortowych warunkach, miłej atmosferze, prawie zawsze nasze samochody posiadają urządzenia audiowizualne, które pozwolą nam umilić Państwa podróż o lokalną muzykę lub ciekawe filmy związane tematycznie z naszymi wycieczkami i tym krajem. Rodzaj środka transportu uzależniony jest od ilości uczestników.

Pracujemy z firmami transportowymi mającymi tylko najlepsze, bezpieczne i legalne pojazdy do świadczenia usług turystycznych. Dbamy o komfort jazdy naszych klientów.Posiadamy również swój własny transport.

Kierowcy to mieszkańcy tego kraju, mający doświadczenie zawodowe, znający nasze trasy, mili, kulturalni i dbający o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Bezpiecznie dowiozą nas do celu.

Prezentujemy tylko niektóre samochody jakimi poruszamy się na trasach naszych wycieczek.

Wskaźnikiem dla nas jaki to będzie samochód jest ilość uczestników wycieczki. Wszystkie samochody mają pełne ubezpieczenie, są czyste, komfortowe, klimatyzowane, posiadają mikrofon, pasy bezpieczeństwa. Niektóre z nich wyposażone są również w sprzęt audiowizualny, który pozwoli nam na umilenie Państwu wycieczki oglądaniem filmów związanych tematycznie z wycieczką lub posłuchaniem dobrej meksykańskiej muzyki.

W samochodzie znajduje się również lodówka, a w niej butelkowana woda mineralna dla każdego uczestnika. Gdy podróżują z nami małe dzieci posiadamy na wyposażeniu również foteliki dla nich. Oparcia samochodów wyposażone są w tak zwane nagłówki, które tutaj w Meksyku nie są wymagalne.

Komfort, bezpieczeństwo i miła atmosfera to gwarantujemy na każdej wycieczce.

Nasi kierowcy są mieszkańcami tego kraju, którzy doskonale znają trasy naszych wycieczek. Posiadają zawodową licencje kierowcy turystycznego,która jest tutaj wymagana, aby móc prowadzić samochód z uczestnikami wycieczek.

Nasi przewodnicy, rezydenci to Polacy mieszkający na stałe w Meksyku. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie zawodowe. z sercem podchodzą do swojej pracy, życzliwi, kompetentni chętnie podzielą się swoją wiedzą z Państwem podczas wycieczki. Przewodnicy posiadają wszelkie dokumenty wydane im przez Secretaria de Turismo do wykonywania swoich czynności przewodnickich tzw. GUIA CREDENCIAL.

Rezydenci są pracownikami biura posiadającymi wszelkie wydane przez nas legalne dokumenty pobytowe i pozwolenia na pracę, tak aby wykonywać ją bezstresowo z korzyścią dla klienta. Mili, uczynni pomogą Państwu w każdej sytuacji wymagającej naszej interwencji.

Samochody jakimi poruszamy się na naszych trasach : Peugeot, Mercedes-Benz Sprinter, Ford, Toyota, Autobus SCANIA, Autobus IRIZAR

Mamy przyjemność poinformować, że od lipca 2017 na naszych wycieczkach będziecie mogli Państwo podróżować naszym transportem. Wykwalifikowani kierowcy, przewodnicy polskojęzyczni znający doskonale realia tego kraju oraz nasze autorskie programy pozwolą pokazać Wam najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca. Piękne plaże, historia, fauna, flora i smaki Meksyku to czeka was na wycieczkach z naszych biurem. Jeśli dołączymy do tego komfort jazdy naszymi nowymi klimatyzowanymi samochodami czegóż chcieć więcej 🙂

 

Zapraszamy na nasze wycieczki w kameralnym gronie. Zapraszamy wszystkich wypoczywających na Riviera Maya w trakcie swojego wypoczynku do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy. Pokażemy Wam nasz Meksyk.