+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

ZONA MAYA 3 strefy archeologiczne z cenotą jednego dnia

0
Cena
Od$160
Cena
Od$160
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoja wiadomość*
Dodaj do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

2314

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytanie?

Jesteśmy po to by Ci pomóc. (+521) 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu

TULUM – COBA – CHICHEN ITZA – CENOTA IKKIL

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. Każdy z uczestników wycieczki otrzymuje box lunch: soczek dla dzieci, 1 piwo dorośli, ciasteczka, owoc oraz do waszej dyspozycji jest nielimitowana butelkowana woda mineralna.

  

Wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów, malowniczo położonego na karaibskim klifie TULUM dawniej ZAMA. Dojazd do wejścia na strefę wewnętrznym środkiem transportu. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna. Przewidziany jest czas wolny na zejście na plażę oraz dodatkowe zdjęcia.

 

Przejazd do ukrytego w sercu jukatańskiej dżungli, jednego z największych ośrodków Majów – COBA,  co w tłumaczeniu znaczy  „wzburzona woda”. Jazda rowerem lub rikszami zwanymi przez miejscowych limuzyną Majów po kamiennych drogach – Sacbe. Podziwianie najważniejszych budowli miasta: boiska do gry w pelote, Kościół, Pałac, Obserwatorium, pięknie rzeźbione majańskie stele oraz najwyższej na Jukatanie, liczącej 42 metry Wielkiej Piramidy – Nohoch Mul. Dla odważnych możliwość wyjścia na piramidę.

Dalsza podróż w kierunku IKKIL na obiad w restauracji usytuowanej przy przepięknej cenocie. Proponujemy obiad w formie bufetu, owoce, podwieczorek w cenie wycieczki. Po obiedzie czas wolny na relaksującą kąpiel i wypoczynek w naturalnym słodkowodnym basenie wapiennym – Cenote.


 

Transfer do prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów – CHICHEN ITZA , wpisanego w roku 1988 na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a 7 lipca 2007 ogłoszonego jednym z siedmiu cudów świata. Zwiedzanie: Piramida Kukulkana, Obserwatorium Astronomiczne, Boisko do Gry w Pelotę, Świątynia Tysiąca Kolumn, Świątynia Jaguara, Świątynia Wojowników, Święta Studnia, Platforma Wenus. Czas wolny na zakup pamiątek. Powrót do hotelu.

Cena i warunki
  • Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę
  • Istnieje możliwość płacenia także w meksykańskich pesos lub euro wg. bieżącego kursu
  • Preferujemy zniżki i gratisy dla dzieci
Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
 Dorosły

  160 usd

  165 usd

  Dzieci do 11 lat
 140 usd
 140 usd

Grupy zorganizowane powyżej 10 osób dorosłych

  150 usd

 150 usd

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do Tulum / centrum
** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun / centrum, strefa hotelowa / do Puerto Morelos

 

Cenazawiera

transport z/do hotelu, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, box lunch, 1 piwo, soczek dla dziecka, butelkowaną wodę mineralną bez limitu, obiad w formie bufetu, do wyboru riksze lub rower w Coba, pociąg w Tulum, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie wycieczki oraz na strefach archeologicznych, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu, zezwolenia za używanie na strefie urządzeń umożliwiających wykonywanie zdjęć i filmowanie na terenie stref archeologicznych Tulum i Coba. Chichen Itza

Cenanie zawiera

napoje do obiadu, zwyczajowych napiwków dla kierowcy samochodu i kierujących rikszami.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane w dowolnym ustalonym terminie.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Chichen Itza –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki : ok. 13 godzin
Długość trasy: długa

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

Uwagi

– warto zabrać ze sobą, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– osoby chcące wejść na piramidę, ze względów na bezpieczeństwo przy wspinaniu się, prosimy zabrać ze sobą (na zmianę) tzw „buty z piętą” przylegające do powierzchni stopy (np. adidasy, sandały)

Zdjęcia
8 osoby chcą zarezerwować tą wycieczkę w tej chwili