+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

WYSPA HOLBOX, PASION i PAJAROS

0
Cena
Od$125
Cena
Od$125
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoja wiadomość*
Dodaj do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

1618

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytanie?

Jesteśmy po to by Ci pomóc. (+521) 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu

TRZY RAJSKIE WYSPY na jednej wycieczce.

WYSPA HOLBOX, PASION i PAJAROS 

 

Wyspa Holbox to miejsce, gdzie mieszkańcy zawsze uśmiechnięci zapraszają turystów do odwiedzenia ich wyspy, źródła ich dumy. Jest to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc Meksyku gdzie stres i rutyna są nieznane, a natura nadal odgrywa podstawową role. Gdzie jedynym nieprzerwanym dźwiękiem jest szum morza. I tam Was zapraszamy.

Odkryj z nami Trzy Rajskie wyspy znajdujące się na północnym wybrzeżu Jukatanu, charakteryzujące się spektakularnymi krajobrazami i dużą różnorodnością ptaków.

Wyjazd na wycieczkę w godzinach rannych.Transport klimatyzowanym środkiem transportu w kierunku portu w Chiquila. W trakcie jazdy mały poczęstunek rogaliki, słodkie ciasto, owoce, sok. Ok godziny 09.30 przyjazd do miejscowości Chiquila do miejsca gdzie czekają 6 osobowe łódki. Czas na toalety, przebranie się i zaczynamy wodną przygodę. Zatoka Meksykańska kryje wiele pięknych i dziewiczych miejsc .
 
 
W trakcie wodnej podróży na Wyspę Holbox udamy się w pierwszej kolejności na Wyspę PAJAROS. Po przybyciu na wyspę spacer w kierunku dwóch wież obserwacyjnych zwanych tutaj Mirador, gdzie można podglądać żyjące tam ptaki w ich naturalnym środowisku, na szczytach drzew lub w ich dolnych partiach.
 
 
W zależności od okresu w jakim odwiedzimy wyspę w czasie obserwacji możemy tu spotkać dzikie kaczki, szare i białe czaple, ibisy, pelikany, kormorany, fregaty i inne gatunki ptaków. 
Jest to również miejsce lęgowe dla ptaków migrujących tutaj np. z Kanady. Mała wyspa miejscami osłonięta lasem namorzynowym jest ich domem do czasu powrotu w rodzime strony.   
 
 
Następnie przepłynięcie łodzią motorową na Wyspę PASION bardzo relaksującego miejsca z dziewiczymi plażami, ptakami i miękkim piaskiem. To właśnie w wodach okalających wyspę miejsce upodobały sobie delfiny, największa ryba świata Rekin Wielorybi czy żółwie.
 
 
Wyspę otaczają lasy namorzynowe będące schronieniem wielu gatunków zwierząt. Brodząc w wodzie istnieje możliwość zobaczenia różowych flamingów, a spacerując piękną plażą, natknąć się można na skrzypłocze – mieczogony. Czas wolny na relaks, zdjęcia ok 30 minut.
 
 
Przepłynięcie łodziami na część południowo wschodnią wyspy HOLBOX. Panoramiczny widok z łodzi na strefę hotelową oraz centrum wyspy. Dalsza podróż w poszukiwaniu różowych flamingów. Po przybyciu na ląd Wyspy Holbox  czas wolny ok 1 godziny na eksploatację, kąpiel, spacer i odkrywanie uroków dziewiczej części wyspy.
 
 
Następnie łodziami udajemy się do centrum wyspy na obiad do lokalnej restauracji. Do wyboru jest kurczak, ryba lub wołowina, ryż i surówki oraz lokalny napój. Po obiedzie czas wolny ok 2 godzin
 
  
W ramach czasu wolnego do wyboru odpoczynek na plaży, kąpiel lub jazda wózkami golfowymi / meleksami / po wyspie poznając jej uroki i tajemnice.
 
 
Ok. godziny 15.00 opuszczamy wyspę Holbox udając się w kierunku portu w Chiquila.
Cena i warunki

Podana cena w tabelce obowiązuje do odwołania. Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Kiedy czwartek , sobota  z przewodnikiem polskojęzycznym. Grupy zorganizowane w dowolnie ustalonym terminie.
Gdzie wyjazd z hotelu lub innego ustalonego miejsca –> punkt docelowy Wyspa Holbox –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki ok. 12 godzin
 
Wiek uczestnika
Playa del Carmen*
Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
125 usd
125 usd
 Dzieci 3 lat

 

30 usd
30 usd
 Dzieci od 4 do 11 lat

 

95 usd
95 usd

Grupy zorganizowane powyżej 15 osób

zadzwoń do nas

zadzwoń do nas

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun do Puero Morelos

*** Gratis ma zastosowanie w przypadku grup od min. 6 uczestników dorosłych.

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro, dolarach kanadyjskich wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu, dwa posiłki / śniadanie, obiad i przystawkę /, napoje bez limitu do wyczerpania: butelkowana woda mineralna, napoje gazowane oraz ok 2 do 3 piwa na osobę, wypożyczenie wózka golfowego na ok. 2 godziny, przewodnika polskojęzycznego podczas trwania wycieczki, bilety wstępu na teren Rezerwatu czyli parku krajobrazowego i opłaty portowe, łódki, kapoki.

Cenanie zawiera

zwyczajowy napiwek dla kapitana łódki i przewodnika polskojęzycznego, innych napoi do obiadu niż serwowane przez biuro / napój lokalny

Uwagi

– z uwagi na różnicę temperatur panującą w samochodzie prosimy o zabranie lekkich okryć na ramiona

– w wycieczce może nastąpić zmiana / zwłaszcza po deszczach / w zamian za 2 godzinny tour wózkami golfowymi relaks, kąpiel w cenocie. Decyzje podejmuje się na miejscu.

– cena wycieczki nie jest uzależniona od ilości uczestników. Wycieczka realizowana również z przewodnikiem w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim wliczonym w cenę

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wycieczka może być odwołana

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie

– celem zabezpieczenia na łódce urządzeń do robienia zdjęć i nagrywania radzimy zaopatrzyć się w woreczki foliowe ochraniając tym samym nasz sprzęt przed kroplami bryzy

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały lub do chodzenia w wodzie), płyn na komary, pieniądze na pamiątki czy napój do obiadu, dobry humor!

 Inne widomości o tej wyspie znajdziesz tutaj kliknij HOLBOX

Zdjęcia
8 osoby chcą zarezerwować tą wycieczkę w tej chwili