+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Rajskie Wyspy – Wyspa Contoy – Wyspa Kobiet

0
Cena
Od$130
Cena
Od$130
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoja wiadomość*
Dodaj do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

1655

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytanie?

Jesteśmy po to by Ci pomóc. (+521) 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu

RAJSKIE WYSPY

ISLA MUJERES  i  ISLA CONTOY

 

Wyjazd na wycieczkę w godzinach rannych. Transport w kierunku portu w Cancun. Czas wolny na lekkie śniadanie: rogaliki, ciasto, kawa. Przesiadka na łodzie motorowe i  przejazd łodziami na rafę koralową.  Snurkowanie czyli podziwianie podwodnego życia na rafie w masce z rurką , kamizelką, płetwami. Czas trwania snorkelingu  około 35 – 40 minut. Powrót na łódź. Po pierwszym snorkelingu na pokładzie łodzi do dyspozycji  Państwa jest piwo .

Dopłynięcie do Isla Contoy dziewiczej wyspy Jukatanu,  Rezerwatu  Ekologocznego otoczonego  przez lasy namorzynowe, gdzie flora i fauna jest pieczołowicie chroniona.  Wyspa Contoy ( hisz. Isla Contoy, w języku Majów conto znaczy pelikan), znajduje się w stanie Quintana Roo, około 30 kilometrów na północ od Isla Mujeres, na skraju Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej. Wyspa ma zaledwie 8,5 km długości o powierzchni 3,17 km ². Zejście z łodzi na ląd. Spacer i zwiedzanie wyspy. Turyści odwiedzający wyspę mają do swojej dyspozycji tylko jej mały skrawek na którym znajduje się część wydzielonej plaży, małe muzeum i jeden punkt obserwacyjny o wysokości 20 metrów dla miłośników ptaków. Reszta terenu należy do świata zwierząt, w którym królują ptaki, a zwłaszcza Fregata Wielka, która ma tam stanowiska lęgowe i miejsce odpoczynku w czasie oceanicznych przelotów.

Czas wolny na relax, plażowanie i eksplorowanie wyspy. Kilka metrów od wyspy, rafa jest domem dla wielu wspaniałych gatunków, takich jak homarów, ślimaków, lobstera, ośmiornic, krewetek. System raf koralowy „Ixlaché” znajduje się w południowej części Parku. Z katalogowano tutaj 17 gatunków raf twardych i 14 miękkich. Wsród nich są: koral mózgowy, koral gwiazdkowy, wielki koral gwiazdkowy, koralowce sześciopromienne, koral ognisty, morskie rózgi, wachlarz morski, gąbki i inne.

   
 
Obiad w formie bufetu: grillowany kurczak, ryba z grilla, sałatki, warzywa, totopes, guakamole,  woda, napoje orzeźwiające, piwo. Ostatnie chwile wypoczynku na wyspie, zdjęcia.
 

Dalsze podróżowanie po wodach Morza Karaibskiego do przepięknej Isla Mujeres. Wyspa Kobiet –  Isla Mujeres kusi rajskimi plażami i turkusem otaczającego ją Morza Karaibskiego. Wyspa nazwę swoją zawdzięcza Hiszpanom, którzy w trakcie przebudowy wyspy natrafili na zakopane figurki kobiet.  Wyspa była również miejscem związanym z piratami. Ma również swoją historię miłosną, ale o tym opowie Wam przewodnik.

Ok. 1 godziny czas wolny na zakupy, plażowanie i indywidualne zwiedzanie wyspy. Powrót do portu w Cancun. Przesiadka do busów, pożegnalny toast kieliszkiem meksykańskiego trunku tequili. Powrót do hoteliu.

Cena i warunki

Podana cena w tabelce obowiązuje do odwołania. Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
130 usd
130 usd
Dzieci do 3 lat
30 usd
30 usd
Dzieci od 4 do 11 lat
95 usd
95 usd
x
x
x

* dzieci do lat 6 nie uczestniczą w snurkowaniu, pozostają pod opieką rodzica, opiekuna na łódce.

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP, dla grup zorganizowanych powyżej 15 uczestników w każdym dniu tygodnia. Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas info@mexicoentero.pl lub zadzwoń 0052 1 984 132 80 60

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro, dolarach kanadyjskich wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

transfer komfortowym klimatyzowanym środkiem transportu, dwa posiłki w tym jeden w formie bufetu, owoce, napoje, piwo, all inclusive, sprzęt do snorkelingu:maskę, rurkę, kapok,płetwy, przewodnika polskojęzycznego. Bilety wstępu na teren Rezerwatu branzoletki wliczone są w cenę wycieczki.

Cenanie zawiera

zwyczajowy napiwek dla kapitana łódki i przewodnika polskojęzycznego.

Uwagi

– cena wycieczki nie jest uzależniona od ilości uczestników.

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych np. wysokiej fali , kapitan może podjąć decyzje o zakazie snurkowania na rafie koralowej w morzu.

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), płyn na komary, dobry humor !

Nowość! Ta opcja wycieczki dostępna jest również z przewodnikiem w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim wliczonym w cenę,

Warunki

W związku z dużymi ograniczeniami liczby odwiedzających WYSPĘ CONTOY i zaostrzeniem przepisów przez tutejsze władze prosimy o rezerwację tej wycieczki z dużym wyprzedzeniem.

Kiedy: klient indywidualny od poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota. Grupy zorganizowane na zamówienie.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Rajskie Wyspy –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki: ok. 9 godzin
Długość trasy: średnia

Zdjęcia
7 osoby chcą zarezerwować tą wycieczkę w tej chwili