+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Magiczne BACALAR Laguna Siedmiu Kolorów

0
Cena
Od$135
Cena
Od$135
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoja wiadomość*
Dodaj do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

1671

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytanie?

Jesteśmy po to by Ci pomóc. (+521) 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wycieczki

Bacalar laguna siedmiu kolorów – Cenoty – Zona Maya

Wycieczka dla dorosłych i dzieci. Poczuj smak przygody, zrelaksuj sie w słodkowodnej lagunie, majańskie SPA. Poznaj z nami historię PIRATÓW z KARAIBÓW

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego – ustalonego z Państwem miejsca. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy na drogę  box lunch: dzieci 1 soczek, dorośli 1 piwo, ciasteczko, owoc. Zapewniamy również pełne wyżywienie, nielimitowaną niegazowaną wodę mineralną w trakcie wycieczki.

Podróż w kierunku Chan Santa Cruz – Felipe Carrillo Puerto – najważniejszego dla Majów miasta, nieformalnej stolicy tzw. Zona Maya, gdzie znajduje się Sanktuarium Mówiącego Krzyża nierozerwalnie związane z historią jukatańskich Majów. Przejazd i wizyta w jednej z wiosek do której nie docierają turyści. Spotkanie z rdzennymi potomkami Majów.

Przejazd w kierunku Bacalar – Pueblo Magico. Wizyta w zbudowanym 1729 roku El Fuerte de San Felipe –  forcie, który jest przykładem architektury militarnej Nowej Hiszpanii.

Wizyta w Muzeum San Felipe de Bacalar, które choć niewielkie opowiada o historycznym rozwoju tego regionu, potyczkach z piratami i korsarzami oraz historię Bacalar.

Eksponaty muzealne obejmują bardzo dobrze zachowane przedmioty z przeszłości: mapy, muszkiety, karabiny, modele statków z XVII, starożytne narzędzia nawigacyjne oraz szkielet pirata znaleziony w trakcie prac wykopaliskowych we forcie.

Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia. Kontynuacja wycieczki.

Przejazd nad przepiękną lagunę mieniącą się siedmioma kolorami słodkiej wody oraz znajdujących się tam cenot. Krótki odpoczynek, przesiadka do łodzi motorowej i rejs po wodach laguny.

Pływanie po lagunie, dla chętnych relaksacyjna kąpiel. Wizyta w 3 cenotach: Esmeralda znanej z pięknych odcieni koloru niebieskiego, Cenocie Negro znanej również pod nazwą Bruja / czarownica /czyli Czarnej najgłębszej cenocie ponad 100 metrowej głębokości oraz cenocie Cocalitos, której podłoże tworzą tzw. żywe kamienie czyli stromatolity formacje skalne, które są najstarszym śladem życia na Ziemi

Rejs wokół Isla Pajaros / Wyspy Ptaków /. Kąpiel nie opodal wyspy. Do Państwa dyspozycji na łódce znajdują się napoje bezalkoholowe, drobna warzywna przekąska.

Wodna przeprawa i odpoczynek w Kanale Piratów. Postój połączony z relaksacyjną kąpielą oraz majańskim SPA. Masaż złuszczający zmineralizowanym piaskiem laguny. Odpoczynek. Powrót na łódkę.

Obfity obiad serwowany w restauracji nad wodami laguny, składający się z: przystawki / np. ceviche z surowej ryby lub sałatki cezar z krewetkami / oraz dania głównego. Do obiadu do dyspozycji są napoje z lokalnych owoców. O ile czas pozwoli ostatnia kąpiel w lagunie, zdjcia. Powrót do hotelu z niespodzianką.

 

Cena i warunki

Podana cena w tabelce obowiązuje do odwołania. Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Kiedy klient indywidualny oraz grupy zorganizowane środa, czwartek, piątek oraz według ustalonych wcześniej terminów. Prosimy skontaktuj się z nami.
Gdzie wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy LAGUNA BACALAR –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki całodniowa wycieczka do Bacalar Laguny Siedmiu Kolorów.

 

 

Poranny transfer z hotelu na przystań. Przejazd promem z Playa del Carmen na wyspę Cozumel – Wyspę Jaskółek

Wiek uczestnika

Playa del Carmen, centrum Tulum

Cancun, Puerto Morelos*
Dorosły
135 usd
145 usd
Dzieci do 5 lat
40 usd
40 usd
Dzieci do 11 lat
115 usd   
115 usd

*hotele usytuowane w centrum Cancun oraz strefie hotelowej lub wskazanym przez nas miejscu.

  • Cena obowiązuje od 6 osób dorosłych
  • Cena podana jest w USD/osobę
  • Przyjmujemy zapłatę w peso mx, euro, dolarach kanadyjskich wg. bieżącego kursu

Cenazawiera

transport z/do hotelu, pakiet box lunch, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, nielimitowaną wodę mineralną, 1 piwo, obiad, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie trwania wycieczki, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu, napój do obiadu

Cenanie zawiera

napiwków dla kierowcy, kapitana łódki , dodatkowych napojów do obiadu, wydatków natury osobistej.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w przypadku mniejszej liczby uczestników cena wzrasta

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty, płyn na komary, okulary przeciw słoneczne, aparaty fotograficzne, kamery, pieniądze na dodatkowe napoje do obiadu.

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu w którym Państwo wypoczywacie.

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie prosimy o zabranie dodatkowego nakrycia na ramiona.

* wycieczka dla grup mniej niż 6 osób realizowana jest  przy udziale przewodnika hiszpańsko, angielskojęzycznego wliczonego w cenę, przewodnik polskojęzycznych przy grupach mniejszych niż  6 osób dorosłych dodatkowo płatny.

 

 
Zdjęcia
9 osoby chcą zarezerwować tą wycieczkę w tej chwili