+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

FARMA KROKODYLI – RIO LAGARTOS – LAS COLORADAS

0
Cena
Od$135
Cena
Od$135
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoja wiadomość*
Dodaj do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

1965

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytanie?

Jesteśmy po to by Ci pomóc. (+521) 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu

          Wycieczka powstała z myślą o ludziach kochających adrenalinę i naturę

Nowosć! Jedyna taka wycieczka wg. naszego autorskiego programu! 

Wycieczka powstała z myślą o ludziach kochających adrenalinę i naturę.

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. Każdy z uczestników wycieczki otrzymuje box lunch: 1 piwo dla dorosłych, butelkowana naturalna woda mineralna, soczek dla dziecka, ciasteczka, owoc.

 

 

 

 

Wyjazd do małej wioski rybackiej LAS COLORADAS , słynącej nie tylko z czynnych kopalni soli ale przede wszystkim z pięknych różowych jezior Lago Rosa de Las Coloradas. Pudrowo-łososiowy róż wody w połączeniu z błękitem meksykańskiego nieba wzbudza u każdego zachwyt. Czas wolny na zdjęcia.

 

 

 

 

 

Różowe jeziora Las Coloradas są następstwem działającej w wiosce gigantycznej fabryki produkującej sól. Już przy samym wjeździe do Las Coloradas rzucają się w oczy lśniące w słońcu olbrzymie kopce soli. Jako ciekawostkę dodamy, że ten obszar wybrzeża Zatoki Meksykańskiej znany był z produkcji soli już od czasów starożytnych Majów. To magiczne miejsce jest częścią parku przyrody Río Lagartos, obszaru chronionego znajdującego się na granicy stanów Yucatan i Quintana Roo

 

 

 

 

 

Przejazd do Rio Lagartos serca rezerwatu przyrody i dzikiego ptactwa. Ten wielki rezerwat obejmujący zasięgiem ok. 60.000 hektarów zamieszkuje ponad 300 gatunków ptaków, dziesiątki gatunków ssaków i gadów, płazów, ok 100 gatunków ryb, lasy mangrowe, oczka wodne i jest terenem bogatym w różnorodną florę. Ta wyjątkowość miejsca sprawiła, że w 1979 roku władze meksykańskie teren ten ogłosiły Rezerwatem Biosfery. Rejs szalupami po spokojnych wodach laguny namorzynowej.

 

 

 

 

 

Fascynująca podróż w świecie natury. Możliwość obserwacji pelikanów, ibisów, orłów, czapli, i wielu innych gatunków ptaków brodzących.

 

 

 

 

 

W otoczeniu różowych jezior Majańskie SPA nacieranie ciała kurującymi zmineralizowanymi błotami. Oczyszczająca kąpiel i pobyt na jednej z najpiękniejszych plaż. Lunch w restauracji lokalnej.

 

 

 

 

 

Następnie odwiedzimy FARMĘ KROKODYLI – Crocodylus Moreletii zajmującej się rozmnażaniem tego właśnie gatunku. W programie jest karmienie krokodyli, poznanie historii i celu farmy, zwiedzanie miejsc ich rozrodu oraz przebywania. Dla odważnych możliwa integracja z tymi gadami*. Dzieci nie uczestniczą  w bezpośredniej integracji z krokodylami. Do dyspozycji dla nich oraz pozostałych uczestników pozostaje obserwacja z wieży widokowej. Decyzje  oraz pełną odpowiedzialność podejmuje rodzic /opiekun prawny. Czas na zdjęcia.

Cena i warunki
Wiek uczestnika
Playa del Carmen*
 Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
135 usd
135 usd

Dzieci do 5 lat

25 usd
25 usd

Dzieci do 10 lat

80 usd
80 usd

*Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum
** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun  / centrum, strefa hotelowa / do Puerto Morelos

  • Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę
  • Istnieje możliwość płacenia także w meksykańskich pesos lub euro wg. bieżącego kursu
  • Preferujemy zniżki i gratisy dla dzieci

Cenazawiera

transport klimatyzowanym środkiem transportu z/do hotelu, bilety wstępu, łodzie 6-osobowe, opłaty za wstęp do rezerwatu, box lunch na drogę, kąpiele błotne, butelkowaną wodę mineralną bez limitu, obiad, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki przewodnika lokalnego na łódce, kapoki, wstęp na teren Rezerwatu, 2 godzinny rejs łodziami po Rio Lagartos, wstęp na farmę krokodyli, Korzystanie z wszelakich udogodnień: toalety, prysznice itp., opłaty parkingowe i opłaty drogowe.

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy oraz obsługi łódki, opłat za napoje do posiłku, Wydatków osobistych np. na pamiątki, snack bary itp.

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny, grupy zorganizowane wtorek, czwartek, piątek oraz według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy RIO LAGARTOS –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki : ok. 10 godzin

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

Uwagi

– cena wycieczki podana jest w dolarach amerykańskich – istnieje możliwosc zapłaty w meksykańkim pesos oraz euro wg. bieżącego kursu.

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania.Każdy z uczestników jest zobowiązany do założenia kamizelki ratunkowej w trakcie przebywania na łodzi w trakcie rejsu po wodach Ria Lagartos.

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary.

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie

– * Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności na terenie farmy oraz w kontakcie z krokodylami. Uczestnicy na własną odpowiedzialność podejmują decyzje o bezpośrednim kontakcie z krokodylami. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do instrukcji przekazanych przez przewodników .Biuro Podroży ME TOURS nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z tego tytułu.

Zdjęcia
3 osoby chcą zarezerwować tą wycieczkę w tej chwili