+521 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Chichen Itza – Ikkil – Ticuch – Valladolid

0
Cena
Od$95
Cena
Od$95
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoja wiadomość*
Dodaj do listy życzeń

Adding item to wishlist requires an account

2154

Dlaczego z nami?

  • Żadnych ukrytych "haczyków"
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Własne, unikalne plany wycieczek
  • W niektórych przypadkach - piwo GRATIS :)

Masz pytanie?

Jesteśmy po to by Ci pomóc. (+521) 984 132 8060 info@mexicoentero.pl

Availability : Jan 16’ - Dec 16’
Cancun
Cancun
Min Age : 12+
Max People : 200
Szczegóły wyjazdu

Tajemnicza Chichen Itza – Cmentarz Majów – Święta Cenota – Pueblo Magico – Targ Majański – Destylarnia Tequili

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu. Odbiór w recepcji hotelu lub z  wcześniej umówionego ustalonego z Państwem miejsca. Każdy z uczestników wycieczki otrzymuje box lunch: soczek dla dzieci, butelka wody mineralnej, 1piwo dorośli, ciasteczka, owoc.

Wyjazd w kierunku  kolonialnego miasta VALLADOLID – Pueblo Magico dawnej osady Majów zwanej ZACI. Wizyta na targu, możliwość zakupu świeżych przypraw, w tym najostrzejszych papryczek jalapeno i habanero, głównych składników kuchni meksykańskiej. Panoramiczny przejazd wokół Zocalo po tym kolonialnym mieście głównym ośrodku ruchów niepodległościowych Majów: Katedra Świętego Gerwazego. Zocalo (Rynek), Palacio Municipal (Ratusz) , podziwianie architektury kolonialnej. O ile czas pozwoli krótki postój na zdjęcia. 

I tutaj mamy dla Państwa niespodziankę odwiedzimy małą fabrykę produkcji Tequili z możliwością degustacji oraz zakupu tego trunku.

Przejazd do prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów – CHICHEN ITZA , wpisanego w roku 1988 na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a 7 lipca 2007 ogłoszonego jednym z siedmiu cudów świata. Wyjątkowe połączenie architektury Majów i Tolteków. Zwiedzanie: Piramida Kukulkana, Obserwatorium Astronomiczne, Boisko do Gry w Pelotę, Świątynia Tysiąca Kolumn, Świątynia Jaguara, Świątynia Wojowników, Święta Studnia, Platforma Wenus, Grobowiec Kapłana Osario, ,Świątynia Akap Dzib, Platforma czaszek, Sauna  i inne.

Po zwiedzaniu ok 1 godziny. czas wolny na zakupy rzemiosła i pamiątek. Obiad w restauracji meksykańskiej. Bufet, owoce, podwieczorek w cenie wycieczki. Przejazd do Ikkil. Kąpiel i wypoczynek w naturalnym słodkowodnym basenie wapiennym – Cenote.

Wizyta na jednym z cmentarzy Majów. Powrót do hotelu.

Obejrzyj nas na Youtube  zapraszamy.

 

 Mapka strefy archeologicznej CHICHEN ITZA

Cena i warunki

Ceny:     Promocja! Ścinamy ceny! Podane ceny w tabelce obowiązują od 01.03.2019 do odwołania !!!

Podana cena w tabelce obowiązuje do odwołania. Skontaktuj się z nami info@mexicoentero.pl

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
95 usd
110 usd
 Dzieci do 3 lat
 gratis***
gratis
 Dzieci do 11 lat
 80 usd
90 usd

Grupy zorganizowane powyżej 15 osób dorosłych

 90 usd
 105 usd

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun ( centrum, strefa hotelowa ) do Puerto Morelos

  • Cena podana jest w dolarach amerykańskich za osobę
  • Istnieje możliwość płacenia także w meksykańskich pesos lub euro wg. bieżącego kursu
  • Preferujemy zniżki i gratisy dla dzieci

Cenazawiera

Transport z/do hotelu, pakiet box lunch, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, nielimitowaną ilość butelkowanej wody mineralnej, 1 piwo, obiad w formie bufetu, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie trwania wycieczki oraz na strefie, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu, wizytę w destylarni tequili, degustacje tequili, zezwolenie na używanie urządzeń umożliwiających wykonywanie zdjęć i filmowanie ( GO PRO, SELFIE STICK ) na terenie strefy archeologicznej

Cenanie zawiera

zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy, opłat za napoje do obiadu, opłat za kapoki, opłat za szafki na ubrania na terenie cenoty Ikkil,

OpcjaVIP

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP bez innych uczestników dla dowolnej ilości osób. Zapytaj nas o cenę info@mexicoentero.pl

Warunki

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane w dowolnym ustalonym terminie.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca –> punkt docelowy Chichen Itza –> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki : ok. 12 godzin
Długość trasy: średnia

Polityka odwołania wycieczki:

Klient nie ponosi odpowiedzialności finansowej / zwrot 100% kosztów wycieczki / w wyniku nie zgłoszenia się na wycieczkę tylko i wyłącznie gdy:

1. serwis jest odwołany z przyczyn złej pogody, zamknięcia portu, siły wyższej.

2.zachoruje i przedstawi zaświadczenie lekarskie

3.anulowanie lub zmiany daty wycieczki przez klienta, nastąpi nie później niż 48 godzin przed wykonaniem wycieczki

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

Uwagi

– podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników – zapytaj nas!, w innym przypadku ustalamy ceny indywidualnie z każdym uczestnikiem,

– w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

– warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek na terenie strefy (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

– z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie

– godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

Zdjęcia
8 osoby chcą zarezerwować tą wycieczkę w tej chwili